Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnúť, najlepšie diéty, aké?

marika222

najlepšia dieta je bielkovinová metóda chudnutia. www.protissimo.com
+ pohyb samozrejme.
Clovek obmedzí cukry a prijíma bielkoviny. V pohdstate princíp zdravého stravovania

martina.kovac

Tu som našla článok: -odkaz odstránený- , v ktorom sú najlepšie diéty tohto roku. Snáď uľahčí výber. :-)

Ja skúšam 3 týždeň Dukanovu a zároveň bezlepkovú, tak sa mi celkom darí konečne. :-)

samotarka

zuzanaX77, pekne si to napisala ten pribeh o tvojej vlastnej firme, ktora ma tu skvelu metodu na chudnutie, uplne novu. nedavno som tiez citala v casopise jedna lekarka propagovala tiez svoju uplne novu metodu. len ona to hovorila tak otvorene a ty to popisujes ako cosi, co si vyskusala ako klient a iba to odporucas. dobry priehladny bluf, este si si dala aj webovu stranku aby nebodaj sme nezabudli sa tam mrknut a urcite to vyskusat. co keby si si peniaze zarabala normalnou platenou reklamou? myslis, ze tomuto niekto veri?

alchamilka

prečo rýchlo schudnúť keď dlho naberala tuk. Ľudia chcú všetko rýchlo ale vaša chyba a atkinsova diéta=toxíny. Toľko toxínov že sa tvoje telo nespamätá pekne radíš veronka18

veronka18

podla mna je najlepšia Atkinsonova dieta na nu nedam nikdy dopustit ... možes jest hociake maso,aj klobasu ak mas chut a vajcia.. postupne pridavas aj prideš aj k celozrnym vyrobkom.. uzastna dieta len treba poctivost!..

veronka18

podla mna je najlepšia Atkinsonova dieta na nu nedam nikdy dopustit ... možes jest hociake maso,aj klobasu ak mas chut a vajcia.. postupne pridavas aj prideš aj k celozrnym vyrobkom.. uzastna dieta len treba poctivost!..

jojkaaaa

vyluc zo svojho jedalnicka biele pecivo,nahrad ho celozrnnym,tiez tak bielu muku, velmi koreniste,slane,sladke,presolene jedla...namiesto obycajneho oleja kup olivovy,je tiez tak i zdravsi a mozes ho pridavat aj do salatov,ja ho pouzivam tiez tak namiesto masla,velmi mi chuti a maslo je tiez tak zbytocny tuk...pi vela cistej vody (denne 2-3l),dobra je zevraj aj voda s citronom (zrychluje spalovanie tukov),tiez tak bylinkove caje /bez cukru/, jedz vela zeleniny,ovocie (ten spominany ananas je vraj dobry),vyhni sa ale bananom...papaj namiesto plnotucnych vyrobkov nizkotucne,ked ta zastihne chut na nieco sladke,tak namiesto sladkosti si daj radsej medik alebo neake ovocie..zacni behat,korculovat sa,alebo robit neaky sport...namiesto vytahu pouzi schody,namiesto dopravy vlastne nohy (ak mas cas),tiez tak zrychli tempo chodze,chod sa obcas poriadne vytancovat,vyskakat,mysli pozitivne,ver si,ze schudnes...okrem toho,ze schudnes,budes zit i zdravo

vy,co chcete schudnut,to mate lepsie,lebo vzdy sa odporucaju tie zdrave veci a nam,co chceme pribrat,tak skor naopak:/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnúť, najlepšie diéty, aké? - Fórum - ZDRAVIE.sk