hak a libido

Príspevok v téme: hak a libido
.....

Ahojte, mam taky problem. Kym som nebrala hak /Lindynette 20/, mala som velku a castu chut na sex. Odkedy to beriem /2 roky/ necitim takmer ziadnu chut na sex. A ked uz k tomu pride, boli ma to a musim sa premahat, aby sme to vobec dokoncili. Mam az neuveritelne trpezliveho partnera, ale predsa sa len bojim, ze zatuzi po normalnom sexe. Uvazovala som o zmene hak, ale vzdy pri preventivke u gynekologicky som to nejako nechala tak. Neviem, ci by mi pomohli nejake nizkohormonalne tabletky, ktore neznizuju libido alebo nieco ine. Poradte, ak viete, diky.

niekto

kvietok mozno aj hej ale co sem chodim kazda holka ktora tu riesila libido brala hak

..... tak to kombinuj ja to tiez kombinujem
ucinnostou to je skoro ako hak ked dodrzis co je v letaku
a nemusi sa to aplikovat v tom najlepsom moze sa to aj predtym len potom to je take "planovane"
vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody otazne je ake nevyhody su prijatelnejsie ...

.....

Jaj, a este som zabudla. Bola som na poslednej preventivke vo februari a teraz idem az v marci 2011, nechcem vsak cakat tak dlho, preto tam pojdem teraz. Ked tam pojdem teraz s tymto problemom, bude ma znovu gynekologicka vysetrovat a robit krvne testy na novu hak? diky.

.....

Dakujem za nazory. Pravdupovediac uz som rozmyslala o Pharmatexe, ale trosku ma odradza ta aplikacia v tom "najlepsom" a bojim sa, ci to ma fakt taku ucinnost. Ale urcite sa poradim s lekarkou.

kvietok23

chlapci, vo vasich nazoroch citim nejake zovseobecnovanie.... mila .... , pri najblizsej preventivke neodkladaj poradenstvo o zmene antikoncepcie. ak s tym mas problem, tak sa to nehanbi povedat svojmu lekarovi. spolu najdete riesenie a mozno staci len zmena antikoncepcie a uvidis, ze chut na sex sa ti vrati.... :) vela stastia:)

niekto

vitaj v "klube"

je to uplne bezny vedlajsi ucinok
mozes ju skusit zmenit ci to pomoze sa dozvies tak po pol roku

hak je velmi silny zasah do organizmu mozes byt rada ze nemas horsie vedlajsie ucinky

ja sa chranim tymto
www.sexus.cz

je to skoro tak ucinne ako hak ( zhruba 10krat ucinnejsie ako kondom)

AdamKrt

Porad sa s gynekologickou o inej ochrane. Bud Ti predpise inu HAK, alebo skus nieco ine. Pharmatex, kondom, vnutromaternicove teliesko Mirena,...

Nevidim dovod, aby si uzivala antikoncepciu, ktora Ti berie chut na to, co chces robit.