Oral-ako zakoncit?

Príspevok v téme: Oral-ako zakoncit?
anime

ahojte chcem sa opytat dievcat ktore maju problem s tym aby pri fajceni potom prehltli ci to viete uz vopred ze to nechcete alebo ste nato prisli az po tom co ste to skusili ,ze sa vam to hnusi?? Pretoze ja nemam problem s oralom ,nehnusi sa mi to a pri predstave ze sa mi urobi do ust mi nieje zle ale aj tak sa bojim ze ak ho necham tak sa napne alebo to bude proste humus a tak neviem co mam robit..poradte prosim.seriozne,dakujem.

ta3

netreba o tom vela rozmyslat a uz vonkoncom nechutnat, ja nemam s tym ziadny problem, zadrzim dych a rychlo to prehltnem, vela zalezi o aky vztah ide, ci je medzi partnermi uprimna laska, ak sa oralny sex praktizuje bez lasky, iba pre chvilkove potesenie, vtedy s tym mozu byt problemy

tiaaa

..no ja som to skusila aj prehltnut ale nechutilo mi to...a pritom velmi rada fajcim priatela :) tak to teraz robim tak, ze pekne do pusy necham vsetko vystriekat a potom to vypluvnem....

Nykita

Závisí od baby, závisí od chalana, závisí od ich kombinácie. Ja napríklad milujem chuť mužského semena a hocikedy sa mi stane, že sa tú chuť aj snažím predstavovať. :) Skús uvidíš. :)

janekMY33

Ale to si musis nechat strieknut trebars do ruky a okostovat ale ked predstava je taka ze sa ti to nehnusi tak sa vobec ale vobec nemusis bat

laurika 5252

Tak ahoj.aj moj nazor bol veru taky ako tvoj:HNUS.ale ked som to vyskusala pretoze s priatelom som po 8mesiacoch stale nemala sex.styk tak som si povedala ze aspon nejako ho uspokojim.bolo to prvykrat co som to robila(bola som este panna) aj sa mi vystrikal do ust.ale ja som to rychlo prehltla ani som necitila chut semena ani nic.bolo to uplne v pohode =D hlavne rychlo prehltnut a nedrzat to v ustach moja rada...tak vela stastia

bibike

odpor nie, skor taky zvlastny pocit, ze neviem do coho idem. resp. co do mna ide... :D ale kazdopadne som to chcela skusit

civediamo

dopracovali sme sa k tomu postupne najprv nie potom som len troška skusila a ked mi to nerobilo problem až potom prehltala,,,nenechaj si hned nastriekat všetko do ust lebo ta ozaj može napnut:)a to by nevypadalo dobre