Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cizmy - hollywoodky

Did

kamoška ma original a z Londyna ... natrafila na vypredaje a ma ich za 5Ł :))) - tam sa na vypredaje oplati - odporucam! :)

mary-anne

skús si pozrieť na mimibazare, tam zvyknú mať tiež :)
ja si tiež chcem tento rok kúpiť také topky, ale úplne tie jednoduché, asi hnedé, alebo čierne :)

hassy

no ja som mala z tesca za 5 eur cierne a uplne drzali, ani sa nerozpadli ani nic, rpeto nechcem nejake drahe :) no a neviem ze ci sa u nas predavaju ale skus pozriet na ebay, tam ich je mnozstvo.

kraska vdaka, ale mala som na mysli nieco lacnejsie :)

ana_bella

no podla mna budu v obchodoch, mna by zase zaujimalo kde sa daju kupit prave uggsky? Ziadne emu ani napodobneniny ale UGG australia? Niekde vo Viedni alebo Bratislave by sa dali? Lebo ja som mala raz take z New Yorkera a hned sa mi rozpadli:( Moje prve UGGS mam uz tretiu sezonu a stale drzia, a su to najpohodlnejsie topanocky na svete:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cizmy - hollywoodky - Fórum - ZDRAVIE.sk