Ziarlivy priatel

Príspevok v téme: Ziarlivy priatel
natalka5555

ahojte!!Prosim Vás napište mi váš názor že čo by ste spravili na mojom mieste :(
Mám priateľa osem mesiacov , prvé mesiace boli velmi dobré lenže potom to bolo a aj je velmi zlé lebo on je mooc žiarlivý. Tvrdí mi že mi verí ale podla mňa ak verím niekomu tak niesom žiarlivý nie?? Nasere sa namna za maličkosti , niekedy robí aj pred mojimi rodičmi žiarlivé scény :( niekedy by som ho najradšej poslala do pééé.... ale milujem ho a ked si pomyslim na to že ho mám stratit tak mi je do plaču , ale ani takto sa nedá že bez dovodu žiarli :( ďakujem za vaše názory :) papa

mimulak

Aj ja som mala velmi ziarliveho priatela..Volal mi kazdu hodinu,neveril mi ked som bola s mamou,nikde som nemohla chodit ,ani s kamoskami,sama uz vôbec nie.Vymazaval mi priatelov z fb,zakazal mi kamaratov od detstva vypisoval im velmi skarede veci,hoci somnou nemali nic...Neskkor sa ma uz len vzdy pytal ci som ho nepodviedla,alebo ci ho este vôbec milujem...Nedavno ma podviedol on...Citala som taketo clanky uz mnoho krat a teraz uz viem ze to je chorobne ...aj ja som ho milovala ale co je vela to je vela...

smii

hmm, je mi divne, ze ti je do placu z toho, ze by si ho mohla stratit a nie z predstavy, ze by si s nim nedajboze musela prezit cely zivot

H2O

extremne žiarliví ľudia majú buď veľmi málo sebavedomia, alebo sú zakomplexovaní, alebo trpia nejakou duševnou poruchou .. ale ber to tak, že niektorí chlapi - napr. ja - by ťa sami vyhaňali do mesta a mali by na haku, že čo, kde a s kym robiš - a to by si tiež nechcela .. takže ja by som sa mu skor snažil pomocť s tym problemom (je to problem a bude to ešte vačši ak sa s tym nič neurobi)

rew

natalka5555> pripajam sa k nazoru zuzic.. porozpravaj sa s nim o tom.. daj mu chvilku.. zamysli sa aj ty ci mu nedavas nejaky realny dovod.. a ak sa to nezmeni.. no.. rozhodni sa sama ci budes schopna to znasat a ako dlho (ja by som nebola..) .. mas pravo byt stastna..

zuzic

natalka..ak je to ziarlenie neopodstatnene a caste...mas pocit ze sa to vymika z normy a planujete spolocnu buducnost bude to len horsie. nezmenis ho a vekom sa povahove crty prehlbuju cize bude to len horsie...

janab

Natalka, nenapísala si prečo žiarli, z akého dôvodu. Nechápem ,že robí scény a ešte to nie ste ani manželia...čo bude, ked budete rodina, čo potom?..žiarli, lebo ti neverí...a myslím si, že vo vzťahu musí byť dôvera...ináč si pokazíte celý život...on sa bude trápiť , lebo ti nebude veriť a ty sa budeš trápiť, lebo ti neverí a si verná..jediné, čo sa nedá dokázať je vernosť...pohovor si s ním o tom a daj mu ultimáta...povedz mu, že sa nemieniš psych. trápiť pre jeho nedôveru, nech s tým prestane...ked si to uvedomuje, tak to ubrzdí...treba dať pozor na chorobnú žiarlivosť...to je zas o inom...

Deee

sama musis vediet ci s tym mozes zit alebo nie, on sa urcite nezmeni a tak si uz len odpovedz ci ti to bude v buducnosti veeeeelmi prekazat a radsej to ukoncis alebo sa cez to prenesies a budes to vnimat ako prejav lasky

odpovedam

ked ziarli, moze to byt z lasky...
vobec nie je pravidlo, ze ten kto lubi, neziarli.... skor si tym vynucuje pozornost, mozno ma pocit, ze ho zanedbavas... samozrejme ak to s tou ziarlivostou neprehana... to uz musis posudit sama....