Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex mi nič nerobi. čo je so mnou?

Príspevok v téme: Sex mi nič nerobi. čo je so mnou?
pipi88888285

Dobrý. Mám priateľa s ktorým chodím skoro rok. Sexuálne spolu žijeme asi tak 5 mesiacov. S nim som aj prišla o panenstvo.Vedela som že sex mi zo začiatku nebude sposobovať žiadnu slasť predsa len. Ale po nejakom 5-6-7 raze ked som necitila nič som sa začala čudovať. idem sa zbláznuť a som zufala. Pri sexe necitim slasť, chvenie,pocit šťastia ale len menšiu bolesť a NIC. S priatelom to skušame preto lebo sa snažime znova a znova o to aby som z toho aj ja niečo mala. V priatelovi chyba neni. je ku mne pozorný vo všetkých ohladoch a čo sa týka sexu ani nevravím. Snaži sa, je úžasný ale ja to neviem precitiť. neviem sa uvolniť. skušala som to ale proste nejde. si pripadám ako lesba. Viem že mi nepomožete ale aspon skuste. DAKUJEM !:(

sheeeeelby

ja som na tom presne tak isto, s priatelom som rok , sexualne zijeme tak 5 mesiacov a sexujeme casto, len proste nemam orgazmus..
robi mi to dobre to hej ale nekedy by som len dokazala lezat a nic necitit...
nvm ci ma chapete... predtym mal partnerky ktre viackrat posebe dokazal uspokojit a tak ma zo mna trosku traumu.. skusal snad vseeetko fakt hocico co nas napadlo sme vyskusali, polohy, pomocky dokonca praktiky... nic?? mozem byt ja jedna s tych co nikdy nedosiahne orgazmus??, ci som este malo skusena a casom to mozno pride??

iki

no prave ze sme skusali vela veci a nic somnou nepohlo.....mame aj predohru....a co to je ked ma zena poskodenu nervovu sustavu co sa stim da robit....odpiste prosim

bebe keksik

Hmmm...ja si myslim ze ono to je skor o akejsi erotickej iskre...co citis ked sa navzajom napr. dotykate, pohladite, alebo objimete...citis tam nieco ? Ak nic, tak to je prave ten problem...ked nie je zaklad, neni na com ten sex budovat...

bebe keksik

Hmmm...ja si myslim ze ono to je skor o akejsi erotickej iskre...co citis ked sa navzajom napr. dotykate, pohladite, alebo objimete...citis tam nieco ? Ak nic, tak to je prave ten problem...ked nie je zaklad, neni na com ten sex budovat...

AdamKrt

iki:

Mozno to partner robi zle. Nepovedala si, co si vsetko skusala...

V podstate plati, ze vela zien potrebuje nejaku predohru, casto vacsiu, dlhsiu, kym sa dostane chut na milovanie. Bez toho je to uplne o nicom.

Keby Ti partner robil celotelovu masaz i predohru povedzme tak 1-2 hodiny pred stykom, pouzijete dostatok lubrikacie, tak pokial nemas poskodenu nervovu sustavu, pochybujem, ze to s Tebou nepohne.

Pokial vsak partner na to kasle a predohra mu nic nehovori, ci nevie, ako to spravne robit pri nej, tak partnerka sa nevzrusi dostatocne a sex bude pre nu nemastny, neslany, alebo skor neprijemny...

iki

JA SOM S PRIATELOM UZ STYRI ROKY A NECITIM PRI SEXW NIC...NEZAZILA SOM ESTE ANI RAZ ORGAZMUS A TRAPI MA TO CHY BA NENI U NHO ALE U MNA....SKUSALA SOM UZ VSETKO A NEPOMAHA TO NIC....CO MAM ROBIT ABY SOM CITILA AJ JA ROZKOS...CHCELA SOM TO POVEDAT SVOJMU GYNEKOLOGOVI ALE HANBILA SOM SA

AdamKrt

Tvoja sexualita je potlacena. Musis ju objavovat a telo sa jej musi prisposobovat.

Treba mat - maximalne uvolnenie. Hlava nesmie bludit inde, len sustredit sa na pocity danej chvile. Zapojte vsetky zmysly - chut, sluch, cuch, hmat, zrak.... Ale i predstavivost, ocakavanie, stupnovanie psychicko-erotickeho drazdenia...

Este trochu lubrikacie a kupte si na zaciatok i vibrator. Dokaze Ta pripravit tak, ze budes rozohriata a uvidis, milovanie prezijes intenzivnejsie.

Postupom casu, ako sa budete jeden druhemu prisposobovat to pojde lepsie a lepsie...

niekto

cely sex sa odohrava v hlave ked sa sustredis aby to silou mocou bolo dobre alebo nebodaj myslis na vesanie pradla nebude to prijemne prave naopak

musis byt na to naozaj rozpalena skuste si spolu precitat nejaku eroticku poviedku pripadne dlhsu predohru

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex mi nič nerobi. čo je so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk