Pomoc pri zapálených vyrážkach / akné

Príspevok v téme: Pomoc pri zapálených vyrážkach / akné
Sisi2

Mala som veľké zapálené vyrážky na lícach...navštívila som kozmetičku,ktorá mi všetko krásne vyčistila,no však ostali mi chrasty...poradila mi repíkový čaj prikladať na tie miesta...vyskúšala som a po 3 dňoch sa mi to krásne hojí...dávam si ho aj na akné,je veľmi dobrý,krásne všetko zahojí:)

Lennyx

skus si vycistit tvar prirodnou tvarovou maskou na akne, ktora upokojuje zapálenú a zanesenú pleť robí ju hristina a je naozaj perfektná

lenockaaa5

Zbavte sa nevzhľadného akné pomocou náplasti. Nová rada Correctyol má hydrogélové náplasti, ktoré odstránia problém s pleťou: www.naplastiplus.eu

vlasta363

Perfektná je na zapálené miesta pleťová voda Čistá pleť od Aromamediky a ďalej je perfektná od nich pleťová maska na akné. Skúšala som aj Mincer pharma Acne control s bio sírou - tiež veľmi dobrá vec!! To sú veci vyslovene na zapálené miesta - všetko dostanete na stránke krasnadoma.

NEJEDZTE SLADKE

Neskutocne mi pomohlo toto. Nejedzte sladke..nesladte kavu ani caj nejedzte jogurty keksiky a pod. Stopnite to. A pite vela vody. Do tyzdna sa vam to vulepsi

Mellisa

MISELLKA prosím ta to mydlo EBEN si objednala s akej stránky pretože som našla viac predajcov.
dakujem za odpoved

Miseelka

Chcem sa Vám pochváliť, že sa mi podarilo zdolať akné. Cca 6 rokov pretrvávali problémy. Mala som dosť mastnú pleť a tvorili sa mi také tie veľké červené zapálené vyrážky. Nebolo ich až tak veľa ale keď sa mi vyrážka vytvorila tak trvalo strašne dlho kým zmizla. A bolo to veľmi bolestivé... Tvorili sa mi asi 3 nové vyrážky za týždeň. Čo sa týka kožných lekárov, to asi radšej ani nebudem komentovať. Proste tam nechoďte, lebo je to strata času a nervov. Akné mi ustúpilo asi pred pól rokom. Tak Vám napíšem, že dodržiavam a čo nie: Stravujem sa pestro (mierne obmedzujem pšenicu), mäso všetky druhy, kravské mlieko som zamenila za sójové, plesnivé syry len málokedy, každé ráno si dávam Zinok 15 mg, kávu a alkohol neobmedzujem :) a som aj slabší fajčiar (asi 3 cig. denne), zubnú pastu používam už len takú, kt, neobsahuje Fluór. Pijem dvakrát denne Aloe Vera zriedené s vodou, ale pozor to Aloe Vera musí byť kvalitné, lebo na trhu sú rôzne viete čo. Čo sa týka kozmetiky, krém používam od Clinique. A to čo mi podľa mňa najviac pomohlo je mydlo Eben – čierne mydlo s aktívnym uhlím. Perfektne odmastňuje pleť a celý proces od objavenia vyrážky až po jej zmiznutie strasne urýchli. Používam raz až dvakrát denne. Nechám pôsobiť cca 15 minút a potom používam vodičku Jade s uhorkou a morskými riasami čo mi vlastne odporučili k tomu mydlu. Mydlo Eben aj Jade vodičku si vygooglite na nete. Krém si dávam len ráno, na noc nič. Trvalo my asi mesiac alebo alebo mesiac a pól kým sa mi pleť odmastnila a postupne sa tvorilo čoraz menej akné... Takže ak máte podobný problém skúste využiť moje skúsenosti