Pomoc pri zapálených vyrážkach / akné

Príspevok v téme: Pomoc pri zapálených vyrážkach / akné
Sisi2

Mala som veľké zapálené vyrážky na lícach...navštívila som kozmetičku,ktorá mi všetko krásne vyčistila,no však ostali mi chrasty...poradila mi repíkový čaj prikladať na tie miesta...vyskúšala som a po 3 dňoch sa mi to krásne hojí...dávam si ho aj na akné,je veľmi dobrý,krásne všetko zahojí:)

Engel

Ahojte ľudkovia...pred pár dňami som riešila problém "vyrážky na tvári". Skúsila som už kopu produktov, ale bola som zúfalá...nič nezaberalo. Po dlhšom hľadaní na nete som sa dopracovala k produktu od BIODERMA a našla som tam novinku. CICABIO krém-zklidňujíci reparační krém na podrážnenou poškozenou kúži(obnovuje pokožku a je antibakteriálni). Neváhala som a objednala som si, však vyskúšať treba všetko pokým niečo fakt nezaberie...a ostala som prekvapená už po prvom dni. Odporúčam vyskúšať!!!!! mne to veľmi pomohlo a som spokojná konečne .)

shima2

Mne pomohol odličovací olej od Saloosu (konrétne som mala lemon tea tree) a konopný balzam...pleť je dôležité nevysušovať:)A k tomu pangamín, zinok a čaj proti akné

lalalalalal

baby,ja som tiez mala problemy s pletou co sa tyka vyrazok.

Treba pit vela cistej vody denne! TO JE ZAKLAD!naozaj to pomaha...lebo to potom vsetko to zle co je v tele vycikate tymto sposobom;

Netreba to prehanat s CISTENIM PLETI!..staci rano si oplachnut studenou vodou a vecer normalne umyt...

Raz do tyzdna alebo dva krat do tyzdna si dajte pyling( ja si davam pilyng z hnedeho cukru a necham ho tak 5 min aj posobit) je to naozaj dobre.

Po kupeli si davam na cervene/zapalene vyrazky kokosovy olej..pekne to vysusi/stiahne zapal...naozaj to funguje.

dajte na mna baby:)
vela stastia

A HLAVNE POKOZKA musi dychat ...tak vecer dajme tomu ked sa osprchujete tak 10,15 min behajte v uteraciku:) ked ta koza dycha.

:-))

Baby počujte jeden známi mi hovoril, že raz jeho sestra tiež už nemohla zniesť tie hnusné vyrážky atď...mala úplne zapálené akné všade v oblasti brady, lícnych kostí, ale na čele ani nie....povedal jej jeden odborník, že má jednoznačne prekyslený organizmus..ona nechápala lebo roky sa stravovala normálne len sa jej časom vyrážky zhoršovali...minula za kozmetika hotové miliony za celých 8 rokoch ako sa trápila z akné ešte v začiatkoch...musela sa na pár mesiacov zbaviť pitia kávy a všetko čo podporuje vylučovanie žlče v žalúdku...každý večer vypila šálku(300 ml) čaju rooibos a výsledok by ste neverili je úžasný....teraz nemá nič...občas sa jej pred krámami vyhodí niečo malé na brade ale to je všetko...skúste :)

jankaaaaaaaa

diane 35 sa predpisuje na zlu plet,, lebo prave vysoky obsah hormonov plet upravi, lenze prave preto ze je silna, nema sa brat dlhsie ako rok. vtedy ju treba zmenit na slabsiu ale tiez ucinnu napr. jeanine. ta sa m oze uzivat dlhodobo. ale zas treba mat na pamati ze po vysadeni hak sa akne casto vrati s5

heyhey

diane 35 nikdy !!! je to strasne silna antikoncepcia a je urcena hlavne na nadmerne ochlpenie a preto by sa uz ani nemala predpisovat na plet!!! a okrem toho, ma u vacsiny ludi velmi zle vedlajsie ucinky.

system

vela ludi si pochvalovalo duac gel, stoji cca 10 € na predpis 8 €, mna tiez trapi akne uz dost dlho a po dlhsej dobe som bol pri doktorke predpisala mi ten duac este ho uzivam len kratko ale spolieham ze mi pomoze.