Pomoc pri zapálených vyrážkach / akné

Príspevok v téme: Pomoc pri zapálených vyrážkach / akné
Sisi2

Mala som veľké zapálené vyrážky na lícach...navštívila som kozmetičku,ktorá mi všetko krásne vyčistila,no však ostali mi chrasty...poradila mi repíkový čaj prikladať na tie miesta...vyskúšala som a po 3 dňoch sa mi to krásne hojí...dávam si ho aj na akné,je veľmi dobrý,krásne všetko zahojí:)

jedna

z.u.z.k.a snad je na case uz trochu zacat rozmyslat a teda ak za 10 rokov patlania vselijakych hovadin na tvar ti nic nepomohlo, tak co myslis? nebolo snad by treba pricinu hladat vo vnutri organizmu??? co tak komplexne vysetrenie,. vratane fokusov a nasledna detoxikacia organizmu? hm?

LiviaVS

z.u.z.k.a.: vymen lekarku za dobru dermatologicku. ta ti predpise asi nieco od la roche a silnejsie veci ako zinerit, skinoren, duac gel. tie veci bude treba brat aspon min. 3 mesiace. potom sa to zacne cistit. ja som na tom podobe, sice ciste to mam ale tvori sa mi to nakolko som v strese a mam nervy.

z.u.z.k.a.

z akne bojujem od cca 13rokov a uz vazne nevladzem mam 22 a myslim ze puberta ma uz davno presla chodila som k lekarke ta mi davala ATB a nic,zinkova mast a nic,cistiace vody,gely,kremy a od nivei,loreal,avon,oriflame nic nepomaha taktiez vichy krem,odlicovacie a nic pak som nasla na nete ze pomaha jadrove mydlo vyskusala som a nic ete je to asi horsie na nose cierne bodky,na licach cervene zapalene bodky na brade a cele sa mi robia velke a bolestive vyrazky no hroza uz nevem ako dalej plet si cistim ako sa len da nahrievam si ju nad parou pak med a krystalovy cukor krasne ju to vycisti ale nepomaha nic cierne bodky sice trochu miznu ale zapalene bolestive vyrazky tie ostavaju aj keby som nevem co robila,solarko som uz tiez skusala a nic naj problem je ze sa mi to ted zacalo aj na pleciach a na chrbte :( pomoooc

siisa 25

hraskulca ja mam tiez hlavne tie lica a skusam uz vazne kadeco a ta pliaga nie a nie zmiznut,dnes som mala make up,bolo velmi horuco a uz mam aj nove pupaky je to pravda,ze aj z tepla to bude,a a nemas nahodou aj potravinovu alergiu,lebo ja ano a zevraj aj z toho to mam,lebo mi teraz ani hak nezabrala nejak extra

kiki00

baby nezufajte...akne je boj na dlhu trat...musia sa ustalit hormony
hraskulca
zajdi este raz koznej a zacni sa zase liecit, to co ti davala strasne vysusuje plet, nech ti zmeni lieky..ak si s nou neni spokojna mas moznost vyberu inej doktorky
vela stastia

Sisi2

mejkap asi používaš,že? keď je vonku tak horúco,dáš si mejkap,pleť nedýcha,spotí sa a začnú sa tvoriť...

Sisi2

mejkap asi používaš,že? keď je vonku tak horúco,dáš si mejkap,pleť nedýcha,spotí sa a začnú sa tvoriť...