Tetovanie na chodidle

Príspevok v téme: Tetovanie na chodidle
rew

Ahoj. Chcem sa opytat na skusenosti s tetovanim na chodidle. ked som si o tom citala na webe, vacsinou pisali ze ze to rychlejsie 'rozmazava', horsie sa hoji a podobne. Mate to niekto v tychto partiach? Davali ste si to robit v zime alebo v lete? Ako prebiehalo hojenie? Ako ste spokojni po dlhsom case?

waterka

bolest sa da zniest.. ked ides na tetko, tak ocakavas, ze to bude boliet... nebolo to o nic horsie, ako som ocakavala, takze pohoda.. najviac boli, ked sa blizi k spodku chodidla a ked taha liniu v kuse... ja osobne som sa po par minutach zacala triast ako osika, neviem, ci to bolo tou klimou alebo bolestou =) chlapik mi musel nohu silno drzat, aby sa netriasla.. hanba jak mraky =) hojilo sa to krasne, dostala som krem, ktorym som to poctivo natierala... odporucali mi natriet, a dat na to igelit... a tak som to nosila v cizmach prve dva tyzdne... mam to rok a pol, a troska to vybledlo tam, kde sa to dotyka topanky, ale ziaden rozmazany flak z toho nie je, neboj...

zuzic

rew :D kamoska ma tetko niekde tak nad clenkom, bola na jar a hojenie bolo dobre. boli ale nie nejak straaasne:) da sa zvladnut a ak ho velmi chces podla mna vydrzis nemoze byt take zle:) a dufam teda ze aj ujo to prezije:D
PS: viac ludi by si ho najradsej teraz uz zosmykalo prec...tak si rozmysli ci chces urcite:)

rew

este doplnujuca otazka.. vraj to dost boli.. inde tetko nemam takze neviem odhadnut co znamena 'vascia bolest ako a inych miestach'.. viem si nejak otestovat ci to vydrzim? :) nie ze by som mala chut sa teraz dobrovolne pichat iholou, ale chcem vediet ci tomu ujovi nekopnem do ksichtu :)