Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POMOC lekárske potvrdenie na vodičák

Príspevok v téme: POMOC lekárske potvrdenie na vodičák
kvietok23

Potrebovala by som pomôcť trošku sa zorientovať v legislatíve. Moja sestra bude robiť skúšky na vodičák, má 19. Keďže je študent (vysokej školy), tak kartu má stále u svojho lekára pre deti a dorast, ktorý jej dal aj potvrdenie na VP. Inštruktor jej však dnes povedal, že toto potvrdenie je neplatné a policajt ju nepreskúša, keď nemá obvodného. Prosím vás o pomoc- je na to nejaký zákon v legislatíve? Alebo ako to je? Ďakujem vopred všetkým za odpovede...

zuzic

detsky lekar je do konca studia ako pisal/a hassy nie je urcena hranica ked sa ma lekar zmenit. takze polis je riadne mimo ked nechce zobrat potvrdenie ziadny instruktor nerobi taketo problemy

hassy

u detskarky muzes byt pokial si student bez ohladu na to ci mas 18 alebo 24 - nech si to instruktor poriadne nastuduje :)

kvietok23

No mne to bolo dovne len kvoli tomu, ze podla zakona je platne na vodicak potvrdenie aj od detskeho, aj od obvodneho lekara. Nikde nie je napisane, ze od 18 si pacient musi zmenit lekara na obvodneho, praveze do 26 rokov moze byt pacient registrovany u detskeho. Ziadny zakon to nezakazuje. Nechapem teda, ked je sestra riadne registrovana u detskeho lekara, preco by mal nejaky policajt vymyslat, ze to nie je platne.

jajka001_

a ja zas poznam dievca co si davno po 20tke menila lekarku a dala si ako obvodnu detsku lekarku. takze, taketo finty s potvrdeniami sa mi zdaju dost cudne.
mna detska lekarka nevyhadzovala, len mama mi vravela ze by som si mala uz najst inu, bola som u nej tusim do 20, 21? a bolo mi trapne cakat s tymi detickami.

whee_ee

tak to som nevedela :) lebo napr. aj moja obvodná má na dverách že od 0 do 18 a nič o študentoch .. ale dobre vedieť, haha, aspoň tam nemusím letieť meniť kartu :D

whee_ee

tak to som nevedela :) lebo napr. aj moja obvodná má na dverách že od 0 do 18 a nič o študentoch .. ale dobre vedieť, haha, aspoň tam nemusím letieť meniť kartu :D

whee_ee

whee_ee

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POMOC lekárske potvrdenie na vodičák - Fórum - ZDRAVIE.sk