Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ukradnutie mena

Príspevok v téme: Ukradnutie mena
vear

Mám malý problémik, a preto by som chcela počuť Vaše názory. Ide o to, že s priateľom sme sa už dávno dohodli, že aké mená dáme deťom, tak sme si určili z každého pohlavia tri, a aj v akom poradí ich dáme, keď sa deti narodia. Ale priateľova sestra bude mať chlapca, mali vybraté dve mená a zrazu si zmysleli, že chcú dať také, ako chceme dať my, a pritom sme sa o menách už bavili,aj sme im vraveli, aké dáme. A najväčším paradoxom je tom, že prvé chlapčenské meno sme chceli vlastne po otcovi (teda priateľovi). A mne to dosť vadí, tak by som rada vedela, aký máte názor, vopred ďakujem!

7kráska

vear, takí ľudia čo sa trápia a nervujú nad malichernosťami majú ťažký a často aj krátky život. pozri, stať sa môže čokoľvek, s priateľom sa rozídete, takže s priateľovou sestrou nebudete švagriné, takéto meno ti o dva roky môže pripadať staromódne, otrepané a podobne. samozrejme že ti nič zlé neprajem, ale zbytočne sa netráp hlúposťami, prídu v živote ťažšie boje, šetri sa.

vear

Lioness, Tak do dvoch rokov. A nepíšem tu, že je to nejaká veľká vec, alebo, že by som kvôli tomu robila rozbroje, len som zostala tým zarazená.

luciferka

vear, presne toto si myslim, takze som sa nesekla......a poznam par ludi, ktori su kvoli takymto malichernostiam rozhadani uz niekolko rokov, a robia rozbroje...nechapem na co taketo nieco aj niekto riesi.....

vear

Luciferka, toto si sa trošku sekla, nie som z dediny. Nerobím rozbroje. Moja otázka len znela, ako by ste zareagovali a čo si o tom myslíte. A s priateľom zostanem.

zuzic

v nasej rodine je 6 marii..je to onervy vsetky nevesty su marie a davali vsetky dcery marie. mama to konecne stopla a nazvala ma inak svokra sa urazila a je to vybavene:D

AdamKrt

Neviem, co riesite. Pacia sa mena a niekto ich pouzil ? No a co ? Ak sa pacili doteraz, tak ked sa deti narodia, pouzite ich tiez...

Nikde neni pisane, ze v rodine sa nemoze vyskytovat viac rovnakych krstnych mien....

luciferka

udivuje ma, ze taketo nieco este niekto riesi......toto je ale typicke pre take dedinske zeny, ktore nic ine nerobia, len sa zaoberaju tym, kto co ako kedy s kym a kde, a podobne veci.......nechcem tym nikoho urazit, aj ja som z dediny, ale akoby som pocula moju kamaratku....malichernosti, prestan to riesit, ved este ani nevies, ci s tym tvojim priatelom vobec budes mat niekedy deti.....uplne nepodstatne toto, a zbytocne by si robila rozbroje, ak to budes vytahovat pred priatelom, alebo jeho rodinou....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ukradnutie mena - Fórum - ZDRAVIE.sk