Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Da sa vobec schudnut pri ochoreni štitnej žlazy? Ako?

lina1

martuška 23 aká je tvoja adresa?ale pokiaľ sa jedná o počítanie kalorií tak to som už skúšala ale keď s tým začnem tak schudnem 2kg a potom ma začne preháňať.Ak jem normálne tda keď sa nesnažím chudnúť tak s trávením nemám žiadne problémy

anoukka

Schudnúť sa dá :-)
Pri ochorení štítnej žľazy ( hypofunkcia ) je výrazne spomalený metabolizmus, rozhýbať sa dá jedine pravidelným cvičením.
Baby, skúste zájsť do fitka, nechajte si spraviť jedálniček a redukčný tréningový plán a hlavne to nevzdávajte.
Ak niečo pri chudnutí nefunguje, a v prípade zníženej činnosti štítnej žľazy to platí dvojnásobne - tak je to diéta.
Bubinko - činnosť štítnej žľazy treba ustáliť - komunikuj s lekárom a ak sa to nedarí, tak ho zmeň.

lina1

neviem ti poradiť pretože stýmto mám problém aj ja.Podarí sa mi schudnúť tak 2kg a potom sa to zasa vráti naspať.Čím menej jem tým je to horšie.Dokonca ma v tedy začne preháňať. Tiež si stým neviem rady.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.