Otázka na ženy

Príspevok v téme: Otázka na ženy
už muž

Viete mi prosím odpovedať na otázku, prečo tu stále čítam v ženských príspevkoch tú vetu: robím to a to, lebo sa to môjmu priateľovi páči? Sú aj také baby, ktoré vedia povedať, ja to nechcem?, nebudem to robiť?... lebo stále len čítam,že napr. ,,holím sa tam dole lebo sa to mojmu priatelovi páči, ale mám potom vyrážky, svrbí ma to, pichá´´ a blabla, alebo ,,robím orál ale napína ma, ale ked mojmu priatelovi sa to tak páči?´´

cajik

..treba rozlisovat dve zasadne veci, a to :

1.robim nieco,co sa mi hnusi, len preto ze sa to partnerovi paci (tu by som zaradila tu tvoju vetu o orale)

2.robim nieco,co mi sice nie je uplne prijemne, ale aby som spravila partnerovi radost tak to pre neho urobim (ala kompromis)- napr. holenie

macka26

to, co sa mi vyslovene hnusi, nerobim. ostatne je otazkou niekedy kompromisu, snahe vyhoviet aj tomu druhemu..ale ziadne nasilnosti

rozumiem ti

niekto: ano. a preto, ked mi partner povie, ze nieco nemusi, tak to uz nerobim. a to iste ocakavam aj od neho.

Karina

su aj take, aj take... zalezi aj od partnera, ale aj od typu zeny... pokial je to submisivna s prepacenim tapa, ktora robi vsetko bez rozmyslu len preto, aby sa to jemu pacilo a aby si ho udrzala, tak to je nanajvys smutne... osobne poznam taky pripad, ona ho pravidelne pozyva na pivo, veceru len preto, aby si ho naklonila :)

rozumiem ti

su :) nerobim nic, co si neviem predstavit, co sa mi nepaci, alebo co nechcem. hotovo. bodka. a komu sa nepaci, moze odist kade prisiel. nikto ho drzat nebude :)