Vyvrcholenie či?

savocko

christie5687, zlatko, Ty nemas ziaden problem, prave naopak patris k tym stastnejsim dievcatam, je to uplne normalny pocit, tak si to s priatelom vychutnavaj, plne sa oddaj tomu pocitu a nerozptyluj sa obavami, ze co ked sa nahodou pocikas, lebo to sa nestane, je to iba taky pocit, mozes mi verit, mam 57, vela skusenosti, viem o com hovorim

lulinka1761

prosím vás spravenie sa nieje aj ked mam taky zvlastny ale zaroven aj krasny pocit

ked sa spravim musim byt mokra stale...

a co mam spravit ked mam tiez nutkanie na wc ale nikdy sa mi to nevyvrcholi poradte mi dakujem

adfgh

presne tak... nezadržuj to ani to neprerušuj...nemusíš sa báť toho že sa pocikáš, pretože to je len taký pocit... veď skús ísť na wc, trochu sa "podráždiť" a skús vykonať malú potrebu...čo zistíš ? no predsa že nejde... takže keď to budeš s priatelom robiť, alebo teda niečo čo ťa dovádza do stavu kde máš vyvrcholiť tak neprestávaj... a vravím neboj sa, nič z teba nevytečie.... alebo teda nevystrekne nič podobné moču... jedine ak si jeden z mála typov žien ktoré stiekajú niečo ako výtok...alebo proste tekutinu vystreknutú na základe vyvrcholenia a myslím že tvojmu partnerovi by sa to LEN páčilo... pretože to sa páči každému chlapovi... :) takže NEPRESTÁVAJ ani NEPRERUŠUJ :)

AdamKrt

christie5687:

ano, uz budes. Este jedna rada a myslena uplne vazne. Nezadrzuj to, ale potlac. Neboj sa, nepocikas sa, ale dosiahnes mokry orgazmus. Velmi krasny zazitok...

mary-anne

nikdy neviem pochopiť jedno, ako niekto nemôže vedieť, kedy má a či má orgazmus.. ved to je niečo úžasné, zaujímavé, jedinečné .... hmmm...

a sama píšeš, že "pri vyvrcholení" .. tak bud budeš, alebo nie .. podla toho, čo cítiš ...

ale to ti skôr len tlačí na mechur...