Urýchlenie rastu vlasov

Blacky

doporučujem vlsovu kozmetiku Lee Stafford. Kupiš ju na Notino. Velmi odbra je vlasova maska a serum. Sama použivam a doporučujem

akinom007

zaran/ mne tiez rastu velmi pomaly vlasy. Chodim si 1-2 cm podstrihnut kazde 3 mesiace a to mi vzdy odstrihnu akurat tak to co mi za tie mesiace dorastie dalej sa nepohnem nikdy

alice52

nejake doplnky treba skusit, ja osobne som bola spokojna amitamin® Hair Plus, brala som to lebo mi strasne padali vlasy a ztohto mi dost podrastli a aj zhustli

lubinoh

mi použivame toppik , šampón aj tabletky. ale záleží aj na strave

každý deň si dávam lyžičku oleja z chorvátska

zypsana

Ja som spravila tu najväčšiu blbost na svete mala som krásne huste dlhee vlasy všetci na ulici ma zastavovali všetci mi ich obdivovali a ja sprosta som ich predala za 80 eur. Ešte staštie že mi rýchlo rastu vlasy ináč by ma porazilo. ale teraz mam depku tak idem skusit niečo na zrýchlenie rastu :)

lenka_44

Ja som zacala pouzivat vlasovu vodu od dixi zihlavovu, a vidim dost rozdiel uz po tyzdni. FArbim si vlasy, takze na odrastenych mi vidno pekny rozdiel, je to skoro pol centimetra co si myslim ze za tyzden je uplne uzasne!!! :) Davam si ju kazdy vecer na vlasovu pokozku a vmasirujem :) Nikdy predtym mi vlasy tak nerastli! Dufam, ze mi to konecne pomoze na moje vlasy, ktore mam uz roky jednej dlzky. Ta vodicka je dost lacna, takze sa oplati vyskussat. Som zvedava, aky rozdiel to bude po mesiaci. Urcite vam tu dam vediet! :)

Zaran

No............9 cm za rok?Mne vlasy narastú 9 cm za také 3 maximálne 4 mesiace.Tých 9 cm ročne je príliš málo.

Patez

Potrebujem poradiť.Mám 21 rokov a pomaly ale isto mi prestavaju rasť vlasy..nik mi nevie poradiť a ani kožna doktorka...som zufaly..Za každu radu bude vdačny..Rady zaslite na moj email azet.sk...dakuje krasne..