Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo myslíte?

Príspevok v téme: čo myslíte?
lenka544

ahojte..práve budeme s miláčikom 3 roky , aj ked zatiaľ len chodenia.. pretože som mala posledné dni stresové obdobie a nejak nebol čas vymýšľať originálny darček zo svojej hlavy prišla som si na net prečítať nejaké nápady.. celkom sa mi pozdával nápad ako niekto písal,že jej priateľ vyrobil presýpacie hodiny a na ne napísal koľko krát sa musia pretočiť aby ubehol rok... chcela by som sa teda spýtať či by to bol vhodný dar aj pre muža, keby mu tie hodiny kúpim a niečo pekné originálne k tomu napíšem?? samozrejme aj krásny deň/večer strávený spolu.. čo myslíte? ďakujem vopred za názory :)

bibi1234

no napr. moj priatel dostava rad k sviatkom parfemy, holiace peny, strojceky, sprchove gely,... lebo ho to nebavi chodit si kupovat samemu a ja mu vzdy tak dobre vyberiem...:O)))
ale napr. ja mam rada luxusne dary a neviem, ci by sa mi az tak pozdaval nejaky vyrobeny dar, to zalezi od veku... ale najhorsie darceky dava zo vsetkych moj svagor!!! sestre vzdy kupi strasne pi*oviny-akoze prakticke dary-mikrovlnku, zehliacu dosku, varnu kanvicu, reklamne plagaty,...

lenka544

lienocka áno presne niečo také som tam chcela napísať.. ale asi 100 ľudí 100 chutí. niekomu sa to zdá dobrý nápad niekomu nie.. len neviem ako prísť nato čo by nato povedal ten môj.. :(

a ostatní... ďakujem za návrhy, nad každým porozmýšľam ;)

lienocka2808

mne pride ten napad fajn, ked k tomu napises nieco originalne napriklad ..vecne spolu.. alebo chcem byt s tebou kazdu sekundu.. alebo nieco co suvisi s casom.
Darceky co vyrobis, cize pri nich stravis cas su najhodnotnejsie a ja si ich najviac vazim. Ja som napriklad dostala od expriatela veľku lavičku čo mi sam vyrobil (trvalo mu to mesiac) a dodnes je to moj najkrajsi darcek aky som kedy dostala. Aj ked som podostavala vela drahych a luxusnych darov.

lenka544

Slobodna veď práve to.. žene môžeš kúpiť v podstate hocijakú hovadinku a poteší sa, len u muža to je už horšie :( rozmýšľam nad tým už dosť dlho a nie a nie na nič čo by ma úplne ohúrilo prísť, ale ďakujem za tip :) pôjdem niečo pozrieť do obchodu a snáď nájdem

Slobodna

Jasné, inšpirácia je fajn, ale pristupuj individuálne, to čo sa páči alebo hodí pre iných, nemusí sa aj tomu tvojmu. Ak chceš aby mu niečo pripomínalo teba tak ja neviem napr. mu kúp niečo do auta, ale nie nejaký gýč, samozrejme záleží od toho koľko má rokov. Muži až tak moc také tie debilinky tipu retiazka, plyšáčik alebo nejaký gýč, ktorý mu ťa bude pripomínať, nemusia.

lenka544

Slobodna ja sa snažím si svojho partnera všímať, ale jeho záľuby a koníčky sú také, že by som nato potrebovala veľa peňazí a tie naozaj nemám :( okrem toho pre mňa je toto "sviatok" kedy mu nedám tričko, prípadne kozmetiku ale niečo čo bude pripomínať to ako sa ľúbime alebo niečo čo môže mať kvázi stále u seba aby mu to prípomínalo našu lásku.. možno je to staromódne, neviem.. ale ja a to tak citim... len mi nejak už došli nápady a nemyslím si, že by bolo zlé nechať sa inšpirovať aj cudzími ľuďmi

Slobodna

neviem, ja tvojho partnera nepoznám osobne, neviem čo má rád, čo ho baví, čo by ho potešilo. To musíš predsa vedieť ty. Nikdy nepochopím ako ti môžu cudzí ľudia poradiť darček pre tvojho partnera. Stačí byť trošku všímavý.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo myslíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk