Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potravinova alergia a spol

jajkafr

jeanny
alergiu na potraviny na 100% môže vyšetriť alergológ odberom krvi na špecifické IgE... nie som si istá, ale alergiu na potraviny môže vyšetriť asi aj gastroenterológ... na vylúčenie celiakie (alergie na lepok) odoberie gastroenterológ najprv krv na protilátky proti tenkému črevu, a tiež proti gliadínu ak to vyjde pozitívne potom sa až robí gastroskopia (hadička do žalúdka) gastroskopiu nerobia zbytočne každému pacientovi

hmm3434

na gastro daju ti hadicku a odobere sa vzorka NEMUSIS SA VOBEC BAT je to v pohode bol som na tom aj ja osobne lepok je takze vynechanie ho je dobre aj pre zdraveho cloveka a dalsie potraviny u alergologicky...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.