Nenavidim sa

Príspevok v téme: Nenavidim sa
Majushkaaaa

Ano ten nadpis vystihuje mna,nic nedokazem urobit vzdy sa vzdam,nemma ziadne sebavedomie som strasne spatna mam kratke vlasy nadvahu asi 20kg proste odpor,mam uz 22 a nedokoncenu strednu skolu:(prihlasila som sa na jednu sukromnu v bratislave,aby som aspon nieco dokoncila ajked tomu neverimm zas zlyham,a skoncim so sladkostami v sebe to je jedina moja zachrana stale sa bojim mam strach najradsej by som zomrela cely zivot som premhrala nic nebolo dobre strasne malo pozitivnych zazitkou vacsinou som sedela doma na zadku alebo s pc a robila hovadiny:(chatovala s chalanmi so srandy somm uplna nula a teraz ked som tucna nic sa mi nechce nic ma nebavi neviem co v takopm velkom meste budem robit ako to zvladnem urcite sa mi budu v skole posmievat,neviem uz co napisat,lebo by som sa asi opakovala

Majushkaaaa

No zacnem od zajtra,dneska som si bola aj nove veci kupit na oblecenie vaha 70kg akoze nadvaha 20kg no co uz,ale dako sa mam celkom radaa sa pacim ako taka baculka,ale presne citim,ze niesom hodna tym chudym ludom, vobec nevediem ten spolocensky zivot, uz som strasne dlhu dobu doma pol roka cca..takze zazitkou mininum len knihy obcas prechazdka aj to len ked sa mi chce moj nick merry002....chcela by som sa aj na nieco prihlasit co by ma bavilo,ale stale neviem co ..ale bala by sopm sa ze zrazu tolki ludia co si budu o mne mysliet a taaak

SaaSaa

Majushkaaaa
moje zlate presne viem ako sa citis, potrebujes pohladenie utechu, niekoho, kto tu bude pre/pri tebe aj napriek prehram, naladam a ktovie co este
ale nie vzdy to tak je..tym, ze mi sami seba nemame radi, mame problem pripustit si niekoho k sebe, pretoze sme si sebe vsugerovali, ze sme nehodne toho alebo tamtoho, ze sme menej, ze sme otrasne tucne skarede
a tak depkujeme ako take jelita a zereme
a vies co..? sprav si denny rezim
viem ze sa ti nechce! ani mne sa nic nechce!
tych faciek este kopec dostanes! ale pozri, na co sa trapit? ved je to zbytocne! no co mame z toho, ked sa trapime? radsej s usmevom si uzivajme krasy zivota! ved zivot ma toho v sebe tolko krasneho! ser na ostatnych! pac sa samej sebe!
ked uspesne dodrzis harmonogram nejakeho dna (akeho si ty rozvrhnes) uvidis aky dobry pocit budes mat vecer sama zo seba! a den ku dnu sa bude zratavat a ty ani nezbadas ze si zrazu akasi vyrovnanejsia, spokojnejsia, stastnejsia, zacnes mas radu samu seba a aj kilecka pojdu dole!
len sa neboj prehier! keby bolo vsetko take jednoducho vybojovatelne stratili by mnohe veci zmysel, prestali by sme si vazit dosiahnute a zili ako na hojdacke a bud si ista ze by nam krasne hrabalo
pozri, nikto ta nebude mat rad pokial ty nebudes mat rada samu seba, a vazit si samu seba, by si neverila ake divy to s nasimi bunkami dokaze urobit!
zijes sama zo sebou predsa, sama zo sebou travis najviac casu, tak sa poznaj a skus si pomoct akoby si bola samej sebe najlepsou priatelkou!
skus meditovat?
mala som dlhodobo problemy, resp. este stale sa z toho vsetkeho vyhrabavam a teraz na sebe vidim ako nedokazem prijat lasku od potencialneho priatela, ak mam strach aby sa ma vobec dotkol, ale verim ze sa vyhrabem a tiez si pomozem!

kazdopadne len pis pis ako sa ti dari!!

ak chces napis svoj mail alebo nick na pokeci, napisem ti

jajka001_

tie sladkosti ťa zabíjajú, zbav sa ich, zbav sa tých kíl, berú ti energiu, nesed doma na zadku, kazdy den prechadzka aspon dve hodiny! a o dva mesiace napíš čo sa zmenilo.
ešte stále máš šancu zmeniť svoj život.

dfh

V prvom rade by si si mala veriť a potom niečo dokážeš. Keď sa budeš vždy len podceňovať tak potom skončíš na sladkostiach.. a to bud pre teba ešte horšie.. stravuj sa zdravo prípadne choď na odtučňovaciu kúru.. si už rpedsa dospelá a máš na to právo ak chceš.. chodia tam aj deti tak neviem prečo by si tam nemohla ísť ty.. sladkosti by si obmedziť mala tiež.. a to je prvoradé.. samozrejme telo cukry potrebuje, ale ty ich máš asi veľa.. choď cvičiť prípadne sa poraď s lekárom.. nikto ti to vyčítať nebude.. a nájdi si nejakú dobrú kamošku, ktorá ti poradí čo a ako.. len sa nestresuj pretože potom to bude ešte horšie.. a samozrejme dokonč školu to by nebolo dobré keby si ju nedokončila.. neseď vždy len doma za pc.. sú aj tučnejší ľudia, ktorí chodia vonku na ulicu.. aspoň čerstvý vzduch by ti prospel určite.. keď sa hanbíš choď sa prechádať tam kde nechodí veľa ľudí. nevzdávaj to.. držím ti palce :)

Well

Až ti bude v životě nejhůř, otoč se čelem ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.