Hrozná nerozhodnosť!

Príspevok v téme: Hrozná nerozhodnosť!
sabinecka

Je to strašné, keď je človek nerozhodný...pre niečo sa rozhodnem, stojím si za tým a po pár dňoch začnem uvažovať, či by to nebolo lepšie ináč....

Boli sme s priateľom 4 mesiace. Bolo to úžasné ( nerátam asi 3 posledné týždne, keď sa to začalo kaziť). Ku koncu však, ako som sa ja do neho postupne "zaľubovala", on práve naopak - zaľúbenosť u neho pomaly vyprchala. Keď som videla, že to už je zlé, pýtala som sa ho, čo sa deje a on na to, že jeho city sa zmenili a nevie, či to, čo cíti je dosť na vzťah a že bude lepšie, keď nebudeme spolu ako pár. Tie slová strašne boleli. Povedal však, že ako kamaráti sa môžme stretávať naďalej. S tým som súhlasila, ale už po dvoch takých stretnutiach som vedela, že to nepôjde, lebo si budem stále nahovárať, že možno sa ešte dáme dokopy. A keď ma ďalšíkrát volal von,povedala som mu, že nechcem, aby sme sa viac stretávali, ani aby sa mi ozýval. On protestoval, že to nechce skončiť tak naraz,ale nepovolila som.

Je to už mesiac. Párkrát odvtedy mi napísal správu, ako sa má....napísal blahoželanie k meninám....ale už ma nikam nepozýva.

Bola som pevne rozhodnutá, že sa s ním nechcem stretávať...ale....kamarátky a kolegyne ma nahovárajú, aby som sa s ním občas stretla, že ak to nechhcel skončiť tak naraz, možnoo je len nerozhodný a po čase by sa možno jeho city "spamätali". Aby som to nevzdávala, že je to úžasný človek atď.

Týmto nahováraním narušili môj pokoj. Už som bola rozhodnutá a zmierená s tým, že to skončilo ( aj keď stále mi je to ľúto)..a teraz som opäť na pochybách...neviem...

regyna

Rob tak, ako ty citis, ze je spravne, len ty poznas vsetky detaily vasho spolocneho zivota a aj vasho rozchodu, tvoje kamaratky vidia len ten vonkajsok.
Iste, je dobre, dat si aj poradit, ale len ty vo vnutri to citis tak, ako je to spravne.

sabinecka

Rony...
...som rada, že mi slovami potvrdzuješ to, čo si ja myslím. Máš pravdu, že ten pokoj je relatívny, ale takto možno na to rýchlejšie zabudnem, aj keď neprejde dňa, aby som nemyslela na neho a na to pekné, čo sme spolu prežili a chcem to späť...ale potom si hneď spomeniem na to, čo sa dialo ku koncu a hovorím si, že by nemalo zmysel sa vrátiť k sebe...a takto je to ako na hojdačke každý deň :-)...a ešte keď mi do toho niekto začne rozprávať, čo by som mala urobiť :-(...tak v tom mám pekný chaos!......ale snáď sa to časom zlepší a nebudem mať problém sa s ním stretnúť kamarátsky...lebo jedno je pravda, že je to úžasný človek...len ja nie som tá správna osoba pre neho :-(

rony26

vsak ste sa uz poznali 4mesiace, tak ako si na neho mohla ist z hurta?...a aj ked nepoznam detaily, pochybujem, ze si na neho vyvijala nejaky extremny natlak...a sama pises, ze si citila ako u neho "zalubenost vyprchava"...a to proste ten druhy vyciti, nato nepotrebuje ziadnu specialnu skolu ani sto vztahov predtym, to vyciti, ze sa druha strana meni...a dobre rozmyslas, tvoj "zakaz" by bol pre cloveka, ktory k tebe citi nieco viac tou najmensou prekazkou...jednoducho vztah nechcel, ale nechcel ta ani uplne stratit zo zivota...akurat, si mozno neuvedomuje, ze pre teba je tazke tvarit sa, ze je vsetko ok a dalej sa stretavat...ver mi, ze z kazdeho jedneho stretnutia, pozvania by si ocakavala nieco viac a stale by si v sebe zivila nadeje co by ta v konecnom dosledku len viac a viac ubijalo...takto mas aspon relativny pokoj, aj ked viem, ze tak ci tak na neho myslis a sem tam dufas v navrat toho pekneho, ale predsa len je to take abstraktnejsie (lahsie stravitelne) kym ho nemas na ociach

sabinecka

Rony...
...to je tak, že keby mi týždeň po rozchode povedal, že sa chce vrátiť, nerozmýšľala by som a súhlasila.....ale už som si trocha popremýšľala a teraz neviem, lebo keby sme sa dali dokopy, asi by som mala stále obavy z toho, že to spraví znova......
...známe mi tlačia kaleráby do hlavy, že chlapi sa boja záväzkov a že som na neho išla z hurta, tak sa naľakal a možno to aj ľutuje......ale ja si myslím, že keby sa naozaj chcel vrátiť, tak by sa ozval, aj napriek tomu, že som mu to "zakázala"....

rony26

kym sa nebudes citit dost silna na stretavanie s nim, tak je lepsie prerusit kontakty...mozno o pol roka, o rok sa situacia zmeni, ale zatial by si len zbytocne predlzovala svoje trapenie...kym v nom budes vidiet to co vidis tak vase stretnutia nikdy nebudu kamaratske, aspon z tvojej strany nie...nenechaj sa "nahovarat" na nieco co tak necitis

livia001

chlap musi vediet co chce. my zeny skor citime a ak citime to z druhej strany tak aj vieme. toto moj partner aspon vie, ale zas ma svoje obdobia kedy sa do seba uzatvara a to je iny pruuuser, achhhh.

nemozem ti radit, ale pokial nevie co chce a dava ti to jasne najavo.... chod si svojim zivotom a budes stastnejsia...

sabinecka

Livia...
...lenže mne tá \\\"vzorka\\\" nedala ani šancu :-) - skrátka, že nevie, čo bude, ale nechce ma zavádzať, aby som to nezačala brať vážne...

livia001

Ahojte baby,
pridavam sa do kruzku nerozhodnych.

sranda je ta ,ze su to muzi, ktory staaaale nevededia co chcu.ziadne prejavy nakolnnosti, pekne slova, nic, nepomaha, skor ho to este viac odradza, lebo sa neda byt vzdy dobrucky a my potom vybuchneme z toho dusna co mame v sebe..
a potom my parterky ,po neoknecnom trapeni sa, sa zacneme potichucku zo vztahu a z jeho zivota vytracat a byt stale viac rozhodute ze tadialto cesta nevedie.

a potom ked on vidi, ze aha- ona mi uz nepise, nevola, ked je so mnou je chladnejsia a zacnu mat zaujem a zas(pokial k nim nieco citime) zacnu nam burat nase rozhodnuite zo vztahu odist?? neodist??

kraaaasa:-)))

nic to, chlapi su taki, a je to tak, ze s nimi treba vediet taktizovat- stale , aj po 5 rokoch vztahu a aj potom. ako?? no nato som este neprisla ale ucim sa na velmi tazej vzorke:-)) ako dopadneme to nikto nevie , ale je to na nas oboch a ak je v tom cit tak to pojde...