Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ovisnute ruky

Príspevok v téme: Ovisnute ruky
RiushBejb

ahojte,,mam jeden obrovsky probleem, ktory ma strasne trapi a nici mi zivot,,mam na rukach tzv plachty :(,,nech robim čo robim neviem sa ic zbavit,,ruky mam tenučke ale ked dam ruku vodorovno dlanou hore tak je to hrozne! obrosky ovisnuty obluk!,,cvicila som dakedy dano s cinkamy nic,,teraz treti tyzden chodim na zumbu kde pravidene cvicime s cinkami a nic,,,som zufala :( prosim poradte nejaky dobry cvik alebo ja neviem co lebo uz ma tieto "kridla" na ruch dovadzaju k zufalosti :(

mirka 23

Cena trenera je individualna, v každom meste stoji inak. A v BA su tušim najdrahši.
Ja som z PO a trener sa da zohnať za 10eur na hodinu + vstupne. Ja platim 15 aj so vstupom, lebo chodim do lepšieho fitka.
Trener je dôležitý hlavne na začiatku aby si sa naučila cvičiť. Aspoň na par prvých hodin si ho zaplať. Potom budeš vedieť všetko aj sama.

purblanka1

činky ti nepomohli???
ja som cvičila asi 2 týždne s činkami,a hned bolo vidieť zmenu-a to som dlho nedvíhala.
Skús to ešte raz.

RiushBejb

aj ja by som strašne chcela trénera len mám 18 rokov a nemám prácu a matka mi to nezaplatí,,ale od septembra by osm mohla pracovať,,malo by byť niečo,,aj mna by zaujimalo kolko to stoji..

mirka 23

Zumba ti na ruky nepomôže, je to flakareň pre lenive baby. A čo tak trener vo fitku? Ten by ti dal ruky za mesiac doporiadku. Ja som v 5. mesiaci tehotenstva a ruky mam vymakane. Tak šup šup do fitka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ovisnute ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk