Adela Banasova

Príspevok v téme: Adela Banasova
len tak ma

aj vas uz unavuje ako vsade vidite len tuto super moderatorku , ako keby na slovensku neboli aj ine schopne moderatorky napr, Evka Pribilincova - prirodzena a bezprostredna , neafektovana , jednoducha s talentom

Adela to uz prehana s tym aka je tazka intelektualka , ma nad vsetkymi navrch , ze to niekedy hranici uz az s povysenectvom .......

pozor , lebo ked otvorite chladnicku urcite tam bude super Adela

janka24

prečo by mala unavovat?Ona sa nepchá všade,anis a nepovyšuje aká je intelektuálka,to iba ty to vidíš a zjavne závidiš...

odpoved

ja ju mám rada,
je taká pohodová a pohotová, a vtipná,

niektorí moderátori v priamom prenose nie sú takí zaujímaví - ona áno - či už v superstar alebo v letś dance,

zvedavá som na jej novú šou - asi by to mala byť nejaká talkshow, alebo čosi také? neviete niekto niečo bližšie? poprípade si to pohľadám na nete...

zuzic

adela na to ma preto je vsade lebo ju volaju. nepoznam osobne ale talent ma
tato tema pri pride stupidna celkovo rozoberat celebrity na takomto fore je zvlastne

levanderka

ja mat taketo problemy, rozoberat niekoho na nete a riesit to ako temu na zdravie.sk mi pride ako uplne povrchne.nemas co robit ?kazdy je nejaky, kazda krajina ma nejake moderatorky, nejake celebrity. je mi uplne ukradnute, kto je aky.svojim ,,ohovaranim,, aj tak nic nezmenis.