Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

katulka3

silvus .. ja by som bola najstastnejsia na svete keby som vazila tolko ako ty...cize 42...aj tak viem ze tolko nebudem nikdy mat..tych 39 nechaj tak....bud rada ze ams tolko kolko mas...

silvus28

pre na55kg: ahoj, tebe sa to ľahko píše "tak už s tým prestaň", asi nevieš že to nie je len tak, robím čo môžem, obmedzila som vracanie na minimum, začala som chodiť na terapie do denného stacionára, snažím sa "upratať" si vzťahy v rodine, pravidelne jesť, a to aj večer, čo je pre mňa veľmi ťažké...takže, hoci sa to nezdá, aj ja bojujem...

kajjka

heey,baby, ako vam to ide dnes? :)
ja som sa vazila, 50.5 takze uz len kilecko a budem pod 50 a to uz budem spoko ;)

na55kg

silvus28 : !!!!! viem ze trpís PPP tak s tým už prestan !!!! ved si písala temu : co som to za cloveka ? !!!!!!!!! tak uz prestan ,, myslím ze uz ti viacej ludí dohovaralo

na55kg

silvus28 : no tak to si chudá preco chces schudnut ?? chces byt anorekticka ved uz si !!!!
a nelka : aj mi ti drzíme prsty

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Od dneska chudnem - Fórum - ZDRAVIE.sk