Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

nelka123456

ahojte pripajam sa k teme .... ja mam 17 rokov ... mam 162 cm a 56 kil chcem teraz cez skolu zacat zas chudnut aspon na 50 kil .... tak dufam ze sa mi to podari ... a drziim vsetkym prsty ... :)

na55kg

no tak baby ako na tom ste ??? Ja sa nemám cim chvaliť kedže SO-NE bola skor taká - Prežiercia ... Ale dneska opäť zacínam uz lepsie tak po tom výkende som sa odvážila na lacno-59,8(mierne pribratie) ... ale opäť začínam tak dúfam ze nabuduca SO-NE uz nebude taká :)

ana009

ospravedlnujem sa :D .. som sa nepresne vyjadrila .. ano to som myslela ;)
mam 160 cm a 48 kg .....ale to sa ani nerata ako problem... to nevadiii :D len som chcela poradiť že tie male cviky pomahaju ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Od dneska chudnem - Fórum - ZDRAVIE.sk