Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

zuzuli

na55kg: to som rada:)) aku dietu drzis? ja uz 4. den skusam delenu stravu (90-dňovú rozlisovaciu dietu), pred rokom som s nou paradne schudla tak dufam ze to pojde aj teraz dolu to hnusne sadlo :-/

zuzuli

ahojte, kočky tiez by som sa chcela k vam pridat, lebo myslim ze ked nas je viac tak nam to pojde lahsie (aspon duufam:) beriete ma medzi seba, spolubojovnicky? :)

na55kg

no babenky tak jak som vam vcera hovorila ze som sa na obed prezrala tak aj na veceru (dost sa hambím ale co uz ) zjedla som : nanuk
deli , snikers , 4 kukurice , polievku , a kavenky !!! strasne vela ja viem ,,,,, ale rano som sa postavila na vahu ... a 59.00 cize ziadno kilo navyse som rada .. a dnes tiez nie je to bohvieco lebo nedelny obed som si dala riane :)

ja50

caf babenky, no ja by som tiez rada schudla .....vyzim 65 a chcela by som asi 50 ..... takze je predomnou dost dlha trasa..... ale minuly rok som za mesiac schudla 6 kg pomocou delenej stravy , potom ale zacala skola a prestala som dodrziavat :/

kajjka

estebania - nie, 52.5 som mala asi v pondelok minuly tyzden, a potom niekedy cez den som sa odvazila asi vo stvrtok, a dnes rano na lacno 51.5.. takze az tak rychlo mi to zas nejde... a jem normalne, napr dnes ranajky - jogurt a ovsene vlocky, kava-mlieko-cukor,
desiata - jablko
obed - kura so zemiakmi ale nie vela
olovrant - caj a kusok cokolady
vecera - chlebik s pomazankou.

kajjka

ani mne nejde normalne zdravie.sk

ale schudla som kilo.. tak uz len dalsie 2 a budem spoko.. a potom uz len jedno :D