Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akné - voda z morskej soli = zhoršenie pleti

Príspevok v téme: akné - voda z morskej soli = zhoršenie pleti
heninka

čitala som že použivate vodu z morskej soli na vyražky že to vyborne pomaha. Tak som si kupila soľ z mŕtveho mora a uz si týžden potieram tvar rano a večer. Môžem povedať že sa mi zda ze nemam take silne čierne bodky, ako keby mi tie póry tá voda vyčistila, ale na druhej strane sa mi začali objavovať každy den nove a nove tie veľke podkožne vyražky čo sa nedaju ani vytlačiť, už sa mi neobjavovali a teraz po tej vode su späť. Tak neviem či to je dobre či použivat dalej alebo mi to škodi. Začala som piť aj repikový čaj, možno je to aj od toho. fakt neviem. Mám hlavne problém s čelom. Nemôžem sa zbaviť takych malých výražok, prejdem si po čele a je drsné, už rok sa toho zbavujem no nejde to. Akurat som čitala aj o tom pityole, možno vyskášam. Je niekto na tom tak isto ako ja?

x_lola_x

majka80 : dakujem za radu :) ja som uz vyskusala vsetko mozne.. od koznej lekarky a jej masticiek az po cistenie u kozmeticky .. :( takze dufam ze toto aspon trocha pomoze

majka80

Skúste si dať aspoň každý druhý deň vitamín B-komplex ale forte. Ja som mala asi pol roka dozadu také hrozné čelo a nemizlo to. Zobrala som pár krát vitamín a cca už po 4dňoch nastala neskutočná zmena. Nie som si istá či to spravil ten vitamín, ale aj tak. Nič nepokazíte ak sa trochu nadopujete:-)A treba ešte piť veľa čistej vody bez bubliniek!!!!!!!!!

A ešte pre x-lolu-x: Neviem, ale ak by ti to fin. možnosti dovolili, skús si kúpiť v lekárni 100% bahno z mŕtveho mora (cca 5,70€) a večer po osprchovaní alebo pri kúpeli, skús píling s morskou soľou (hrubozrnná - kúpiš hocikde v hypermarkete)a po ňom sa natrieť bahnom a nechať pôsobiť. Tak si spravíš more doma.
Je to super aj ako maska na tvár pri mastnej pleti. Treba používať často.

x_lola_x

zdrravim :) takze ja mam 14 a uz od zaciatku od kedy mam kramy ( od 12) mam stasnu plet.. vyrazky mam vyhadzane aj na chrbate.. pri mori sa mi to vsetko pekne zahojilo ale hned po navrate s ato objavilo zhova a este horsie :( teraz je uz dobre.. zavisi to od toho ci to mam dostat. ak mate nejake rady a tipy ako na takeho vyrazky piste na punkangel124@azet.sk

heninka

ja mam 21, takže sme na tom aj vekovo rovnake. Mne sa tvar zlepšila tak pred rokom,do vtedy som mala na licach hrbole, tie vyrazky co sa nedali tlačit, no dost strasne,teraz je to uz lepsie, ale zase mam na čele tu krupičku ako to nazývaju, aj same čierne bodky a aj na krku pod bradou mam vyražky čo som doteraz nikdy nemala. A dnes som nad tym tiez tak rozmýšlala, ze každy tu pise ze ma vyrazky a problemy, tak prečo sa to uz neberie ako samozrejmost, ze to je normalna vec ked ma niekto vyrazky ako ked sa netrapime nad kopou malými znamienkami ktore mame hoci kde po tele. ale stale sa to berie ako niečo strasne a nepekne ked ma niekto vyražky.

aline

tak ja sa tiez trapim s pletou.mam 20 a kedze som baba dost mi to vadi....neviem sa ale toho zbavit.mam najma na čele take drobne vyrazky,taktiez ked si prejdem po čele mam ho drsne.dost ma to mrzí,ale asi sa s tym zacnem vyrovnavat.dufam,že do 30tky to nejako prejde,je to neprijemne mat to na tvari ale ked sa nad tym trapim ,nepomaha to :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akné - voda z morskej soli = zhoršenie pleti - Fórum - ZDRAVIE.sk