Aquamid - zvacsenie pier

Príspevok v téme: Aquamid - zvacsenie pier
Kylie89

Ahojte,

máte niekto skúsenosti s výplňovým materiálom Aquamid do pery? Je to vraj trvalé, ani hrčky to nerobí, a cítiť to ako vlastné pery lebo sa to rovnomerne rozloží. Čo je na tom pravdy ?
O necelé 3 týždne na to mám ísť - 1 ampulku - 1ml do hornej a 1 ampulku do spodnej pery, a má ma to výjsť nejak okolo 890 eur.

A kyselina hyalúronová stojí 600 eur dve ampulky s tým, že je to len na pár mesiacov..

Alebo poznáte ešte nejaký iný osvedčený spôsob zväčšenia pier s ktorým ste spokojná, alebo poznáte niekoho kto je s tým spokojný ?

Ďakujem za všetky reakcie a rady.

davidoff

bellinka

veď pre toto som sa rozhodla ja na aquamid k doktorovi Červeňovi. Všetky čo poznám majú kyselinu h., alebo remake, ale výsledok po 3-4 mesiacoch nulový a 3 známe majú aquamid a sú spokojné, tak ja si myslím že aj ja budem

bellinka

Ahojte baby ja mam tiez REMAKE dala som si ho pichnut v aprili a poviem vam som z toho sklamana, priatel sa ma uz teraz pyta ci to tam este citim , lebo to neni vobec vidiet ...daavala som si 1ml a to 0,6 ml do hornej a 0,4 ml do dolnej pery , stalo ma to 255 eur a keby idem znova idem k cervenovi dat aquamid , len nemam euracky vrrrr :)))))

lamima

davidoff
viem, ale myslela som, ze ake mas teraz, lebo si spomminala, ze ides len na hornu, spodnu mas riadnu :-)
ked si mi poslala nos, tak ju tam bolo vidno ale len z boku, tak ja som ich chcela vidiet spredu, teda hlavne tu vrchnu... :-)

davidoff

lamima

áno že má predpoklady na sorchárčinu, že vie pekne kresliť a má estetické cítenie tu je link prečítaj si to sama lesk.cas.sk