preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

lienocka2808

no zase je rozdiel, ci sa vas partner iba obzrie za inou zenou, pripadne iba maly flirt ocami, alebo vas podvadza (takych je vela, mozno aj ti vasi a o tom ani netusite). Mne ten prvy pripad nevadi, moj priatel sa obzrie za peknou zenou a potom ju dokonca ohodnotim, ze je pekna ok, alebo ze to je teda skrata a podobne. Ale viditelne flirtovanie v mojej spolocnosti by mi samozrejme velmi vadilo. Ale keby sa zase ani neobzrel za peknou zenou asi by som zapochybovala ze ci to je ok. Ano maju to muzi v genoch odjakziva, a takisto monogamia nie je prirodzena, preto je tolko nevier a podvadzania pretoze to maju ty muzi v genoch bohuzial. Ja si myslim, ze netreba muzov sledovat, alebo im nieco zakazovat, ked budu chciet aj tak si moznost a cestu najdu..

Mám to

Žena má byť viac než pobehlica ! A ešte lepšia ! Aby si ju muž mal za čo vážiť.Celý život chodí s prázdnymi vreckami a čo za to ?, iba samé starosti.Preto sa občas len pozrie či dobre videl keď si Vás vybral, lebo stou za ktorou sa obzrel mohol dopadnúť ešte horšie ! Treba to brať aj z tejto stránky.

bibi1234

ja mam nastastie vytrenovaneho frajera od jeho byvalej, ale urcite by som mu to netolerovala!!! ja sa napr. po druhych muzoch nepozeram, skor sa pozriem na zenu:O))) my zenske mame uchylku sa porovnavat s ostatnymi, sledovat trendy, hladame inspiraciu..

INSOMNIA

tolerantna

tak nech vam to drzi aj nadalej..no tak mas dobre ze mas takeho..a ked si ty niekoho obzries no...neviem ja neobzeram

tolerantna

Tak ja som uz vydata, ale napriek tomu sa rada pozriem na pekneho chlapa, nevravim, ze s nim nieco mam, to v ziadnom pripade, ani im nedavam nejake signaly, ale zase pozriet sa mozem, nevravim, ze sa mi pacia menej alebo viac ako ten moj, no ale na co mam oci. na zeny sa tiez pozeram, tak preco sa na niekoho nemozem pozriet len preto, ze je to chlap? ten moj na to tiez niekedy ziarli, vraj som k ludom prilis mila a potom si to chlapi mozu nejako zle vysvetlovat. a nastastie ten moj po inych neposkuluje, aspon zatial nie. asi som divna ja. ale vydata som stastne, najlepsieho na svete akeho som si mohla priat a to nie sme svoji ani rok :-)

INSOMNIA

Prestavka

ano zena si ma vazit samu seba.. a toto netolerujem ani ja ! nestalo sa mi zeby moj priatel s kamaratom okomentoval nejake dievca..a keby mal taku drzost u mna by skoncil.. pretoze naco mat pri sebe niekoho co nema charakter..a ako ste teraz spolu na tom?

soledad

Aj u mna je to tak ze ked mam priatela zaujima ma len on...aj ked myslim ze po svojich skusenostiach trosku menim nazor v niektorych veciach a radim baby robte vsetko hlavne koli sebe, je to velmi dolezite aby ste potom nelutovali ze co vsetko ste pre nejakeho chlapa urobili alebo obetovali a on si to vobec nevazil!!!...a este s vami pekne vyzametal ako s nejakou poslednou handrou to je moj nazor

prestavka

poviem vam, ze som si uz vela krat povedala, ze si take nieco nebudem vsimat
Ale asi mam este dostatok hrdosti v sebe a to mi nedovoli, tvarit sa, ze sa nic nedeje.
Minule sa mi stalo, ze moj priatel, ked bol opity pozeral mojej kamaratke na intimne miesta, kedze mala kratke nohavice a sedela tak, ze hadam aj nieco mohol zbadat.
Potom tvrdiul, ze som chora, ze si to vymyslam. Ze to urcite nie je pravda.
No tak kto ma pravdu opity clovek, ktory si mozno ani nepamata, co robil, alebo triezvy clovek, ktory tam sedel a vsetko sledoval.

Neviem, ale uz asi stacilo, povedala som si dost.

Nebudem nic tolerovat, mozno to znie sebecky, ale ano, chcem byt sebec, v takychto veciach.

Stalo sa vam niekedy, ze vas priatel pred vami okomentoval ine dievca s kamaratom ale takym sposobom, ze vam z toho bolo zle??

Tak preco by som mala byt ticho a tolerovat tie "zvieracie praktiky"
Ved normalny clovek, ktory ma v sebe trosku inteligencie, nebude "slintat" za vsetkymi ostatnymi.

Vraj som chora, lebo ziarlim.

Podla mna je chore jedine to, ze som to doteraz tolerovala.

Stacilo, budem si vazit samu seba.