preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

tortila

a tá tvoja kamarátka s ním býva v podnájme alebo na intráku? ako to je? Lebo sa mi nechcelo čítať celú diskusiu.
Len aby to nedopadlo tak, že sa kamoška o neho až príliš "stará". Nejak mi to tam nesedí.

tortila

benjamen : ano, som možno jedna z mála žien, ktoré kvôli hlúpostiam nevyšilujú, ale je to neférové nazývať ženy, že sú zakomplexované a že patria na psychiatriu. To predsa nemá nič spoločné s psychikou. :)
Žena sa chová vo vzťahu úplne inak, existuje len pre svojho "princa" a je pre neho schopná spraviť čokoľvek. Preto ak vidia, že ich milovaný muž robí niečo, čo im ubližuje, sú z toho nahnevané a smutné. Ale takto to bohužiaľ chodí, ženy sú z Venuše a muži z Marsu. A nielen ženy sú také. Môj bývalý priateľ bol totálne chorobne žiarlivý maniak, bol horší ako ktorákoľvek hysterická žena a pri tom nemal na takéto chovanie žiaden dôvod.
Týmto chcem povedať, že nielen ženy sú také, ale bývajú nimi aj muži, a pri nich je to stokrát horšie, niektorí pri tom používajú aj fyzické násilie, čo teda nebol môj prípad chvalabohu, ale existujú aj také situácie.

benjamen

tortila vidim, ze aj nejake to mensie percento normalnych zien existuje a ty si jedna z nich. Vsetky ostatne su nenormalne a zakomplexovane a treba ich lecit na psychiatrii.

tortila

Neviem prečo to ženy berú tak tragicky. Nikdy som nerobila vedu z toho, že sa môj priateľ pozrie za inou peknou ženou. Samozrejme to robí veľmi elegantným spôsobom, nevytočí hlavu o 180 stupňov ako sova :D. A mne to vôbec nevadí. Keď sme niekde spolu a vidíme peknú ženu, tak nemáme problém povedať si, že aká bola sympatická. Možno je to mojou povahou, pre mňa sú to úplné hlúposti, ktoré nič neznamenajú. Je to o dôvere. Ja sa tiež pozerám na iných mužov, na kúpaliskách im pozerám na zadky :D a vôbec to neznamená, že by som chcela priateľa podvádzať.

benjamen

OK. Postavim tu hypoteticku temu typu "preco musia muzi tolerovat, ze vsetky zeny su afektovane hysterky"? A som zvedavy, ake reakcie pridu z tabora "inteligentnych a citlivych" zien. Je to cele uplne smiesne.

benjamen

janab a o com teda je? Pouc nas. Azda o tom, ze vsetci muzi su tupci alebo o tom, ze tvoje prispevky su skvele a inteligentne, zatial co prispevky ostatnych tu su tupe a uchylne? Najsprostejsia je uz len samotna tema a sposob, akym bola otazka postavena. To je este very good, ze na tak tupu temu su tu relativne prijemne reakcie :-)

hera 15

Benjamen a ty si fakt myslíš, že je to pre ženu príjemné? ty si skade spadol, z oblakov? to si fakt mal také tolerantné baby? Je to môj osobný názor, mne sa to nepáčilo a ma to ponižovalo. co ste to za mužov, že toto svojim polovičkám robíte..bože a ešte ty si urazený,,,vraj k psychologovi..takí ako ty , tak pre teba je normálna možno aj nevera, čo povieš?..žeby nový životný štýl?..väčšina žien toto neakceptuje a budeš mať s tým problém aj ty...

janab

Inteligencia - to sa nenaučíš, s tým sa jedinec rodí. Inteligencia nemá nič spoločné so vzdelaním ani vierovyznaním. Neplatí do dávne "pracujúca inteligencia". to boli ľudia pracujúci v štátnej a verejnej správe. Dnes tam sedia väčšinou tupci čo nemajú nič spoločné s inteligenciou. Inteligencia = rozumovo nadaný, duševne vyspelý (!), bystrý, chápavý(!), založený na rozumovej schopnosti(!)....teda o čom táto celá diskusia je?..je to jednoznačné.

benjamen

hera15 vypovedna hodnota tvojho prispevku = 0
Nechapem, preco by tu mal mnejaky muz mat problem s tym, ze to muzi robia. Si normalna? To zeny maju s tym problem. Ja to otocim naopak. Ak ma nejaka zena psychicky problem s tym, ze to muzi robia tak nech ide ku psychologovi lebo je to diagnoza, ktoru treba liecit. Normalny clovek sa tymto vobec nebude zaoberat.