preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

hector

Cela tato diskusia je uz vazne vrcholne trapna. Zeny su v skutocnosti ovela chlipnejsie ako muzi a ked vidia pevny zadok tak hned vlhnu blahom. Rozdiel je akurat v tom, ze muzi sa nehanbia svoju chlipnost aspon obcas dat najavo, zatial co zeny to nerobia nikdy, lebo zenam sa to vraj "nepatri". Teda robia to akurat medzi sebou. Par-krat som si vypocul rozhovor skupinky zien o sexe a nestacil som zatvarat usta, z tych chlipnosti a perverznosti, ktore som pocul. A to podotykam boli zeny na urovni, s VS vzdelanim. Nedokazem si potom predstavit, akym sposobom sa potom rozpravaju o sexe nejake truby s ucnovkami a priemernym IQ. A to ze nejaka frustrovana Bozenka sama tuzi po tom, aby sa aj na nu sem-tam niekto pozrel, ale neplni sa jej to lebo je asi dost spatna a preto by najradsej zakazala vsetkym ostatnym pozerat, kam chcu a kedy chcu, este nezmeni fakt, ktory som napisal v predchadzajucich vetach. Zeny, ktore sa zaoberaju takymi kravinami asi vazne potrebuju obcas zasunut vtaka dost hlboko do svojej tlamy :-)

nechapem

si neviem predstavit, ze by som mal partnerku, ktora by mi nieco zakazovala. ja by som jej tiez nic nezakazoval, takze nevidim na to dovod.

katussska24

tina tak dakujem, ale zas nemám pocit, že by ma mal v p*ci...len chlapi sú proste úplne iní ako ženy a snažiť sa to pochopiť je asi márne..

ivana45

prestavka, prepac necitala som diskusiu, odradila ma jej velkost.
Nemusis to tolerovat. Mas slobodu sa rozist.
Ak sa "obzera" nevkusne, je to nevychovanost az hrubost. Mozno je to bezohladny clovek, ty vies.
Problem je, kde zozenies chlapa, ktory to bude mat v hlave nastavene ako ty - ze druhi muzi pre teba prestanu existovat.
Mas moznost povzniest sa nad to, mozes sa hadat, urazat. Mas tiez slobodu zatrpknut a byt sama. Moznosti je viac.
V kazdom pripade by som mu povedal, kde je ta hranica, za ktorou mi to uz vadi. Zasa - preco by si si mala nechat kazit naladu, ta ne?

tina7772

chlapi proste skusaju a ak nejaka da... tak beru :-)
chlapi rozoznavaju lasku a sex...
ja mam velmi vela kamaratov... ale mozem povedat ze ani jeden nebol veru verny coz je mi zle z toho

a tak...

presne tak,ked mam priatela existuje pre mna len on a nikto iny a za inymi sa neotacam,pretoze NACO.. a tiez skoro vsetky moje kamaratky su take.Nechapem v tom muzov preco musia opzerat aj na ine.Co im to da?

tina7772

ja mam dojem ze take obzeranie je taky flirt stou babou a tym jej zvysi sebavedomie, bohuzial partnerke ho neskutocne znizi
a ked sa obzeras po inych a snim to nic nerobi, tak ta mam srdecne v p...
asi si mysli ze ty na toho co sa obzeras nemas.... to je akoby dalsie ponizenie.. takeho len poslat kade lahsie

katussska24

moj si myslí, že je to normálne a nič to neznamená..našťastie sa len pozrie a poznámky netrúsi...ale aj tak :(( tak občas sa ja pozriem tiež po dákom...ale okato,, nech vidí..,hoci niekedy sa mi zdá že jemu je to všetko aj tak jedno..:/