Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

tina7772

podla mna ked mam chalan viac ako dvojciferne IQ a ma priatelku rad, tak obzerat sa v pritomnosti nej na ine sa nebude lebo vie ze by jej to ublizilo,
nezastavajte sa stale chlapov
maju tiez svoj rozum nielen dolu v gatiach... ja som mala kedysi priatela ktory sa vobec neobzeral pri mne po inych bol fakt zlaty.... potom som si nasla ineho a ten vykrucal krk po vsetkych bolo mi z toho do placu a ked som mu to povedala robil to aj tak stale takze mile damy ... nie je o com .. stakym clovekom co robi komplexy svojej polovicke.... pritom ten priatel mal vtaka snad 10cm :-) a robil komplexy mne...

nechapem

aj tak sa vacsinou ludia pozeraju po opacnom pohlavi predovsetkym spontánne bez toho aby si to v prvom momente vobec uvedomili. nezabranis tomu lebo ludia to robia prirodzene a ani o tom nemusis vediet, ze to tvoj partner alebo partnerka robi. netreba za tym hladat tuzbu po zmene partnerky. je to len pozretie a dost, tym to konci. ak vam vadia taketo veci, tak si fakt radsej ani nehladajte partnerov lebo vo vztahu bude treba riesit podstatne dolezitejsie veci ako tuto banalitu.

"a zase: " ktory muz ma rad hysterky "... ved tymto sa u zien podvedome buduje strach a pocit, ze nie su dost dobre... ze musia byt krajsie, lepsie, mudrejsie..." to by ma zaujimalo ako sa tymto buduje strach u zien, ze musia byt to co si napisala.
mam pocit, ze nedoverujes muzom a v tom je tvoj problem. nie v tom, ze sa pozera.

alusinka

Akoze, ked sa moj chlap rad otoci za inou zenou, znamena to, ze som citujem: "podvadzana sluzka, ktora neviem co..."???

Ak by to mala byt pravda, tak som asi najpodvadzanejsia zenska na svete... a moj chlap podobne...

Cim dalej tym viac mam pocit, ze niektore zeny by boli stastne, len keby mali chlapa na voditku a najlepsie slepeho...

enkaA

rozumiem ti (a ked sa mi chces teraz ohanat vyhlasenim, ci chcem ostat na ocot, stara dievka a podobne kecy... tak ti na to poviem, radsej stara dievka, ako podvadzana sluzka, ktora mu perie po*rane spodky (s prepacenim) a nedocka sa ani obycajneho: dakujem. skor ci neskor totiz kazda vasen a laska vyprcha.)

to si dobré napísala ,máš pravdu

rozumiem ti

a zase: " ktory muz ma rad hysterky "... ved tymto sa u zien podvedome buduje strach a pocit, ze nie su dost dobre... ze musia byt krajsie, lepsie, mudrejsie... bla, bla... a vies co je na tom najsmutnejsie? ze toto si robia zeny navzajom. smutne. ale necakam, ze tomu budes rozumiet.

este raz: ktory muz ma rad hysterky... tak na to zvysoka kaslem. som aka som a komu sa nepaci, tak nech ide. robim najlepsie ako viem, podla najlepsieho vedomia a svedomia. nemam panicky strach z toho, ostat sama. preco? lebo byt sama je fajn. a tym padom mam na haku, co nejaky chlap.... a ked sa mi chces teraz ohanat vyhlasenim, ci chcem ostat na ocot, stara dievka a podobne kecy... tak ti na to poviem, radsej stara dievka, ako podvadzana sluzka, ktora mu perie po*rane spodky (s prepacenim) a nedocka sa ani obycajneho: dakujem. skor ci neskor totiz kazda vasen a laska vyprcha.

Inner

:)

pekne vystihnute, suhlasim :-)))
ale chlapi v tejto diskusii aj tak nevedia, ako sa citi zena, ked jej chlap obcumuje ostatne. Ale ako pises, budu tvrdit, ze to maju v genoch a zaroven, ze ich nemame hadzat do jedneho vreca :-)

nechapem

prestavka: tiez som si tu nevsimol urazanie. zi svoj zivot ako uznas za vhodne. ked to nechces tolerovat, tak to netoleruj. je to tvoja vec.

PS: nezabudaj, ze tak ako ty, aj vsetci osatni su slobodni ludia.

Slobodna

aký strach? To je realita, ale nech si to vyskúša sama. Nič jej nevnucujem a čítaj pozorne, napísala som, ak bude kvôli tomu robiť scény, ktorý muž má rád histerky, ktoré robia scény?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco musia vsetko zeny tolerovat - Fórum - ZDRAVIE.sk