Kto do pekla som?

Príspevok v téme: Kto do pekla som?
FaktNEviem

Ahojte.....uz som tu pisal viac prispevkov, ale nic moj problem nevyriesilo.....viete....citim ze som iny....proste....viac sa sustredim na svoj "fantazijny svet", teda zijem vo svojich myslienkach a realita je pre mna skor druhorada....mam zvlastne, zvratene myslienky a rovnake blbosti aj robim napr.....casto som odchadzal z domu, do nedalekeho lesa, kde som len tak sedel a rozmyslal.....no.....skor nad smrtou ako nad "okolitou prirodou"....ale proste sa vyhybam ludom, zijem vo svojich predstavach......napriklad aj s pocasim je to uplne naopak.....nemam rad slnko...nie ja ho NENAVIDIM!....uplne ma znervoznuje ale ked je chladne zamracene pocasie, tak vtedy sa citim fajn.......mam pocit, ze fungujem NAOPAK......casto si namyslam, ze som "nadmerne nadany" a pod., a potom mam pocit, ze budem "slavny alebo znamy "....sam neviem ako to myslim....jednoducho mam zvratene myslienky uplne mi SIBE!.....uz som sa snazil zistit vcom je problem, precital som zoznam a popis VSETKYCH PSYCHICKYCH CHOROB, ktore tu boli k dipozicii....a v kazdej som nasiel SCASTI seba....najpv som si myslel, ze mam maniodepresiu,rozne druhy depresii,potom dystymiu, socialnu fobiu,schizoidnu poruchu..vsetko mozne.....jednoducho nedokazem zit v takomto stave, akoby som bol prisposobeny na iny zivot....

trencan

FaktNEviem som natom presne rovnako, vola sa to tazky narcizmus

tiez rozmyslam nad zvratenymi myslienkami vo svojom svete, tvoj text ...

... ako keby som cital svoj zivot

jajka001_

zacni si viac vsimat ludi, najdi si priatelov, zazi rozne situacie a potom zistis, aky si a kto si. ked si sam, nemozes zistit kto si.

Gregory House

Narcic sa nemusi nutne pkene obliekat a starat sa o seba. Staci ak sa predstavuje ako dokonaly apod.
Uz ma to tu nudi, idem prec

FaktNEviem

Ak chces s niecim zacat nikdy nie je neskoro......takze sa neboj.....ale presne tak ako si napisala.....raz mam pocit ze budem uzasny vynimocny a neskor si poviem ze som nula.....teda hovorim si obidva sucasne ale raz jedno prevazuje a raz druhe......

dievcaakoty

FaktNEviem
vela veci si tu napisal akoby uz za mna, ja mam podobny problem. casto sa nemam s kym porozpravat lebo nemam priatelov s podobnymi zaujmami o umenie napr. milujem hudbu a dospelo to do stadia ze sa jej chcem venovat no som na uplnom zaciatku a neviem na nicom hrat navyse.tak z toho ma tiez chyta depresia. a nie som emo a nepocuvam ani metal. a tiez mavam stavy euforie ze zivot je fajn ze nakoniec nieco dokazem a budem robit co ma bavi bla blaaaaaa blaaaaa a dokopy nic nerobim. stale som unavena je mi nanic. vsetko sa to strieda. raz mam velke sebavedomie a myslim si ze som aspon vynimocna tym aka som a potom sa nenavidim zase za chvilu a citim sa ako uplna nula, hlavne v spolocnosti.no mna najviac ubija ze nepoznam ludi podobnych mne. ono ta samota sa odzrkadli potom vo vsetkych smeroch

dievcaakoty

FaktNEviem
vela veci si tu napisal akoby uz za mna, ja mam podobny problem. casto sa nemam s kym porozpravat lebo nemam priatelov s podobnymi zaujmami o umenie napr. milujem hudbu a dospelo to do stadia ze sa jej chcem venovat no som na uplnom zaciatku a neviem na nicom hrat navyse.tak z toho ma tiez chyta depresia. a nie som emo a nepocuvam ani metal. a tiez mavam stavy euforie ze zivot je fajn ze nakoniec nieco dokazem a budem robit co ma bavi bla blaaaaaa blaaaaa a dokopy nic nerobim. stale som unavena je mi nanic. vsetko sa to strieda. raz mam velke sebavedomie a myslim si ze som aspon vynimocna tym aka som a potom sa nenavidim zase za chvilu a citim sa ako uplna nula, hlavne v spolocnosti.no mna najviac ubija ze nepoznam ludi podobnych mne. ono ta samota sa odzrkadli potom vo vsetkych smeroch

FaktNEviem

GregoryHouse:.....nie niesom narcis, nestaram sa o seba, o oblecenie ani o uces a podobne blbosti......mam v zuboch takyc h ludi......a k tomu pokecu.....ja tam nechodim su tam same kur_y, uchylaci a vsetci "bezni ludia", ktory mi tak lezu na nervy.....lenze iny portal ma nenapadol.....

Gregory House

Si narcis, perdstavujes si sa ako dokonaly nadmerne nady..to poznam. Je to strasne super...PRedpokladam, ze na niecom hras. BTW nemam pokec, ten portal nenavidim. Nic v zlom,a le nemam potrebu si s niekym pisat. Moj svet je krajsi :)