Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blond šampón

Príspevok v téme: Blond šampón
Nikuš

ahojte mám svetlé hnedé vlasy s blond melírom,melír nemám prvý krát,páči sa mi na mne ten melír ,ale každý ma prehovára že by som sa mala dať na blond že by mi to určite pristalo,chcela by som aj sama láka ma to,chcela by som zmenu...chcem sa spýtať je nejaký farbiaci šampón blond ktorý by mi zafarbil vlasy na blond a postupne sa by sa zmýval kedže chcem iba vyskúšať ako by mi to išlo

jankaaaaaaaaa

ked chces zosvetlit vlasy tak potrebujes nato peroxid, ktory ti farbu vytaha, tak logicky sa ti to uz nikdy nevymyje nie??? a sampon ti vlasy urcite nezosvetli

šmolinka

Chcem sa opýtať..mám špinavo hnedé vlasy a chcem si dať šampón blond :/ .po 24 umytí že zíde..ostane mi potom pôvodná farba vlasov alebo iná ?:/ ďakujem

whee_ee

blond farba sa dosahuje vytiahnutím pigmentov z vlasu, odfarbením, nie zafarbením, takže logicky sa to nedá vymyť, šampón taký nenájdeš...

Denniska

Taký efekt šampónom nedosiahneš. Všeobecne platí, že keď chceš farbiť šampónom, musíš siahnuť na min. o odtieň tmavšiu farbu od svojich prírodných. A najmä, ak máš melírové vlasy, stále tam bude vidno kontrast medzi melírom a tvojich prírodným vlasom, i keby si farbila normálnou farbou.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blond šampón - Fórum - ZDRAVIE.sk