Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vhodny make-up

Príspevok v téme: vhodny make-up
[zruseny8]

vedeli by ste mi povedat/odporucit, ktory make-up by splnal tieto poziadavky:
- dostatocne kryl (ci uz vyrazky alebo aj miestami zacervenanie :D)
- vydrzal na tvaricke aspon jeden den (teda tak pisu na niektorych :D)
- cenovo prijatelny
- som taky svetlejsi typ, tak aby mal nejake tie ciselka aj v tychto kategoriach
snad som na nic nezabudla a su tu napisane vsetky hlavne body, ktore by mal taky dobry make-up splnat..dakujem vsetkym za rady

vizazistkaKE

Kocky, vidim, ze sa tu trapite s vyberom make-upu,takze kvalitny make up musi splnat zakladne podmienky:fantasticky sa rozotierat,nesmie vysusovat,ziadne supinky,nesmie posobit umelo a samozrejme dolezita je aj krycia schopnost. Make up nikdy neskusajte na ruke, pretoze tam mame iny odtien pokozky.Takze pekne urobite tah na lici a najlepsie je, ak splyva s farbou vasej pokozky. Nikdy nevyberajte tmavsie odtiene ako je vasa plet,pretoze potom vyzerate neprirodzene a starsie.Moja rada,make up, ktory ma este nesklamal:Max factor,Lasting performance.Odtien vzdy podla svojho odtiena pokozky. Majka

kukinka

smajlik, moze byt ze sa ti zda husty. ja som ho zatial skusala len na lici, no priznavam ze bol hustejsi ako ine. pre mna je hustejsi mejkap na zimu idealny, no tebe nemusi vyhovovat. treba skusat :)

simka111

Ja si myslim ze najlepši aky som doteraz mala je pudrovy od manhattan :D plet sa mi sice masti lebo tomu ai nikdy nezabranim ale nie tak velmi ako ked som pouzivala nejaky iny..nato pouzivam puder affinitone a je to super..je velmi jemny,lahko sa rozotiera a posobi prirodzene

kukinka

ja by som odporucila dermacol matte cover. v dm nestoji viac ako 5 eur, ma v sebe puder, takze sa nemusim pudrovat a pre mladu plet je to naj. moja kozmeticka mi povedala ze tieto mejkapy su urcene pre mladu plet. predsa je z tych lahsich a nenici plet ako MF a ostatne "suprove" znacky

mirka 23

smajlik a nevieš ake odtiene si skušala? A z mirrace touch? ťažko tak cez net radiť... Skus si ho na tvari..

megy10

pouzivala som vichy, mabelyne a skoro vsetky znacky som vyskusala ale kamoska ma minule presvedcila aby som skusila Manhattan pudrový make up a je najlepsi.

[zruseny8]

este by som sa chcela opytat - skusala som si na ruku dva odtiene makeupov (uplne najsvetlejsi a o odtien tmavsi) a ten svetly mi uplne sadol odtienom na tej ruke, no ten tmavsi chytil trosku do oranzova. teraz neviem ci si mam kupit ten svetlejsi alebo ten tmavsi, ze ako to urobi na tvari. ci rovnako ako na ruke alebo? aby mi potom na tvari nebol moc svetly.. lebo makeup by sa mal potom prisposobit farbe tvare nie?

mirka 23

No ten MF budeš mať kvalitný aj ked drahši. Podla mňa to je naj make up :-) Ved vo Fanku si to môžeš aj vyskušať, hlavne ked je ličenie, tak je to super, lebo teta ti poradi presne na tvoju pleť make up.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vhodny make-up - Fórum - ZDRAVIE.sk