Boj proti sladkostiam

Príspevok v téme: Boj proti sladkostiam
zufalka9

ahojte, dnesny den ma dorazil, zjedla som tolko sladkosti, ze mi je este teraz zle, som strasne zavisla na sladkom, stale sa prezieram, aj ked nemam chut a potom mam strasne vycitky, neviem si pomoct,milujem tu chut, ale cokolady mi priniesli 5kg:-(...niekedy si pripadam ako nepricetna,vyjem vsetky zasoby alebo si nakupim plny kosik cukroviniek...mate aj vy take problemy? mozeme sa motivovat a spolu s tym prestat:-D alebo by som bola rada ak by aj niekto napisal,ze ako sa mu dari bojovat proti sladkemu:-D...viem len,ze ak nas bude viac,mozeme to zvladnut:-D

simka111

Ja som tiez chuda a vsetko co zjem mi ide na brucho,takze nohy ruky,mam suche a brucho velke jak tehotna... ale uz som s tim prejedanim prestala pretoze tim si ničim zaludok a nepriberiem,a čo s toho ked priberiem a budem mat uplne zniceny zaludok :(

luci.nka

zufalka9, noo, v tomto prípade sa môžem nazývať dieťaťom šťasteny, lebo naozaj, môžem zjesť všetko a kilá nejdú vôbec smerom hore... Len žiaľ, ja by som tých pár kilečiek s radosťou brala. Však je krajší pohľad na ženu, ktorú je za čo aj chytiť, než na takú "suchotinu" ako ja. :)

zufalka9

sak toto,hrozne pokusenie,uz som ho poslala prec,lebo sa tu na mna vyskieral a pokusal ma...no mne to tak pomaha,fakt sa mi to osvedcilo,ze kazde 4 hodky ak by si bola hladna,tak pridaj este jedno jedlo,napr. medzi ranajkami a obedom si daj este nejake acidko alebo ovocie...ja si urobim vzdy plny plech musli a potom to mam aj na 2 tyzdne...a odkial si,hm? ja som zasa z maleho mesta,takze tiez mam obmedzene moznosti na sport..

MetallicA

fú to je hnusné ked je dakto pri tebe:D užlen ten šuchot toho obalu ma rozčuluje:D no ja to musím dáko tiež dotiahnuť, takže to skúsim aj ja každé 4 hodiny jesť... tak´že sladké vôbec neješ len jogurt a musli nanajvýš? a to s musli skúsim ale si musím urobiť do predu lebo kdeže ja vstanem skôr aby som si to vypekala ráno:D a chcea by som radšej vymeniť moje stroje za riadne fitko lebo tie sú ajtak lepšie:( ale ked bývam na dedine:(

zufalka9

ja mam 169cm,este v juli som mala 49kg,teraz mam 54kg(to len kvoli mojmu sladkemu obzerstvu)ja viem,ze nemam nadvahu,ale proste ked som mala 49kg,tak mi nic neodstavalo a ziadne sunky som nemala,mohla som si hocico obliect...ja som najviac schudla pocas skolskeho roka na intraku,najprv som mala 58kg a pocas roka som schudla tou pravidelnou stravou(jem kazde 4hodiny) 10kg,ale potom cez prazdniny prisla dovolenka s all inclusive,oslavy,tak som sa rozozrala a pribrala 5kg..ja si este niekedy namiesto sladkeho dam nizkotucny jogurt vymiesany s vanilkovym cukrom,alebo s troskou medu...alebo si kupujem tie jugurty co maju malo KJ: napr.ovofit(tvarohovo-ovocny dezert,mnam) alebo yoplait...aj mne to pride nespravodlive,napr. moj brat ten sa vkuse obziera a vyzera ako anorektik:-(
aj teraz tu pri mne praska cokoladu milka a robi mi nervy,ale ja si nedam,lebo ta blba cokolada mi sposobila 5kg,takze vydrzim,xi

MetallicA

a ty koľko meriaš a vážiš? ja mám 170 a 70 som mala nedávno 69 a nejde nič dole a chcem 65:(( no trošku som hladná večer tak si dám čaj alebo neakú vodu s citrónomn lebo ked si dám čistú tak mi je až zle. Ale celkom to vydrží...ani ja moc nemám rada zeleninu ale čítala som to tu dakde že to je dôležité na chudnutie lebo odkysluje ako aj tá vláknina ale to hnusné...tak asi aj s kávou prestanem lebo tá zas zakysličuje:)vieš ja až tak veľa nejem ani ked pozerám po spolužaikoch čo požerú a sú štíhli ja keby som si dala o deviatej večer na čo mám chuť ako oni tak mám o kilo vyše na druhý deň:)

zufalka9

dam si ovsene vlocky na plech,ktore posypem škoricou,kokosom,polejem medom a este pridam vanilkovy cukor,necham zapiect,kym nie je zmes sypka a nakoniec pridam orechy,hrozienka a susene ovocie,mne to strasne chuti! a je to ovela zdravsie ako kupne musli,lebo v kupnom je zbytocne vela cukru a sladenin...

zufalka9

ja viem,ze to ovocie by sa uz tak vecer nemalo jest,ale ja si neviem pomoct a radsej zjem sladky melon ako celu cokoladu,to je jediny sposob ako mozem vydrzat,lebo ja zeleninu az tak nemam rada,zeby som ju zjedla bez ryze,mäsa alebo zemiakov...a to ti bude stacit len to? ved tam mas len jedno poriadne jedlo a to chlieb,dokaze ta nasytit sladke a ovocie? lebo mna nie a preto sa snazim jest pravidelne,lebo ja mam najvacsiu chut na sladke ked sa normalne nenajem a som hladna...