Boj proti sladkostiam

Príspevok v téme: Boj proti sladkostiam
zufalka9

ahojte, dnesny den ma dorazil, zjedla som tolko sladkosti, ze mi je este teraz zle, som strasne zavisla na sladkom, stale sa prezieram, aj ked nemam chut a potom mam strasne vycitky, neviem si pomoct,milujem tu chut, ale cokolady mi priniesli 5kg:-(...niekedy si pripadam ako nepricetna,vyjem vsetky zasoby alebo si nakupim plny kosik cukroviniek...mate aj vy take problemy? mozeme sa motivovat a spolu s tym prestat:-D alebo by som bola rada ak by aj niekto napisal,ze ako sa mu dari bojovat proti sladkemu:-D...viem len,ze ak nas bude viac,mozeme to zvladnut:-D

MetallicA

hm ja už tiež nechápem čo robiť- jedny že tri razy do dňa jesť, druhý vraj päť krát ale menej...čo ja viem tiež sa držím toho že 3 razy ale nie vždy, no dneská som mala na ráno chleba, na obed chleba so šalátom, potom ovocný šalát s jaovorvým sirupom lebo som chcela sladké, dva keksíky a na večer si dám zeleninku lebo podporuje chudnutie, vyše ako ovocie dokonca, ovocie mi nepomohlo v chudnutí som dva mesiace na raňajky mávala iba ovocie, potom iba na večeru ovocie a nič sa nestalo lebo je sladké a málo kalorii zas tiež nemá

zufalka9

no mne pomaha,ked si jedlo rozlozim,napr. teraz cez prazdniny: o 10:00 domace musli,ktore si sama peciem s nizkotucnym mliekom alebo jogurtom,o 14:00 obed,bud co mama navari,ale dam si toho menej,lebo nevari velmi zdravo,alebo dnes som si urobila na obed:tuniak so zemiakmi a zeleninovou oblohou...za chvilku o tej 17:00 si dam celozrnny chlieb s nizkotucnym syrom karicka a este pred spanim,aby som to vydrzala si dam nejake ovocie,to asi okolo 20:30 a takto,ked papam pravidelne,tak mi ani sladke nechyba a mozno si vecer zaskacem na svihadle,ak sa mi bude chciet...ja sa hlavne snazim jest len vtedy,ked som fakt hladna...

MetallicA

zufalka9: presne to isté, dám si kúsok čokolády a akokeby som ešte vyže zhladla a schvátam ju celú:D ja neviem mne sa dáko nedá schudnúť pri tom nejem veľa sladkého sa snažím iba raz do dňa, a po nociach tiež nejem a piť sa snažím...teraz akurát som sa v kuchyni síce zastavila pri keksoch lebo boli na stole a dala si dva:D ale nič iné dnes sladké...a na večeru bude zelenina to dáko vydržím:D

zufalka9

ja zasa,ked uz cokoladu ochutnam,tak ju musim hned zozrat,lebo by som na nu inak nonstop myslela,xi som beznadejny pripad,xi

zufalka9

metallicA: no ja vsadim na moju osvedcenu dietu a to je zmena zivotneho stylu-pravidelne pitie a jest kazde 4hodiny okrem sladkeho a vyprazaneho,to sa mi stale osvedcilo,vdaka tomu som uz schudla 5 kg a este 5 sa chystam dat dole...a ja na sport nie som velmi,ja sa radsej najem menej ako keby som mala ist behat,xi...aj ked niekedy mi sibne a idem sportovat,ale nikdy mi to az tak dlho nevydrzi...

MetallicA

zufalka9: vieščo ani ja by som ju moc nešla robiť...ale som rada že niesom sama taká na sladkosti:D prídem zo školy chytro si robím kávu a namáčam si v tom keksi alebo pol čokolády naraz zjem a druhú polku po večeri ako slonica:D ale teraz som chytro chcela zhodiť aby som prišla chudšia na prvý školský deň tak robím túto diétu lenže s chlebom a cvičím no uvidíme zase moc si nesľubujem...

MetallicA

zufalka9: vieščo ani ja by som ju moc nešla robiť...ale som rada že niesom sama taká na sladkosti:D prídem zo školy chytro si robím kávu a namáčam si v tom keksi alebo pol čokolády naraz zjem a druhú polku po večeri ako slonica:D ale teraz som chytro chcela zhodiť aby som prišla chudšia na prvý školský deň tak robím túto diétu lenže s chlebom a cvičím no uvidíme zase moc si nesľubujem...

MetallicA

zufalka9: vieščo ani ja by som ju moc nešla robiť...ale som rada že niesom sama taká na sladkosti:D prídem zo školy chytro si robím kávu a namáčam si v tom keksi alebo pol čokolády naraz zjem a druhú polku po večeri ako slonica:D ale teraz som chytro chcela zhodiť aby som prišla chudšia na prvý školský deň tak robím túto diétu lenže s chlebom a cvičím no uvidíme zase moc si nesľubujem...

zufalka9

MetallicA: ale to podla mna nikto nevydrzi,ved z cokolady sa nikto nenaje,to by som musela zozrat aspon tri 300g cokolady za den-to je okolo 18 000KJ(tak z toho by som isto nschudla!) a ja praskam kazdy den sladkosti na tony a este sa mi neprejedli a ak by sa mi prejedla jedna sladkost,tak by som presla na inu...

MetallicA

dám vám typ:D poznáte tú diétu ked jete pár dní len jednu vec? neni to moc chutné, ale ked 3 dni budeš jesť len čokoládu, tak schudneš, a už ju budeš tak neznášať že ju dlhší čas nebudeš jesť:D viem že tá diéta má asi aj jojoefekt ale môžeš to skúsiť