Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neera

Príspevok v téme: neera
lenka44

Ahojte, mate niekto skusenosti s detoxikacnou kurou neera? Vyskusal to niekto? Potrebujem si nejako precistit telo, lebo sa citim posledne tyzdne blbo a potesili by ma nejake 4 kila dole. Zaujima ma ci to niekomu pomohlo k nastartovaniu chudnutia a ci sa potom celkovo citil lepsie.....Nejde mi o drasticke diety, skor nieco na reset organizmu :-)

Lolo

Aj ja som si kupila Neeru, chuti to sladko :)) drzala som 6 dni a na prekvapenie co som ani neverila som nebola hladna, vzdy ked prisiel hlad tak som na napila a bolo :)) Vrelo odporucam naozaj som sa citila lepsie a cistejsie :)a k tomu dakeš to kilecko dole...

lenka44

Ahoj, dik za radu.......ja som to dnes zacala pit, da sa to vypit, aje ked v tejto chvili si neviem predstavit dalsie dva dni........je to dost sladke, ale cakala som horsie. Hladna nie som, len mam rozne chute.....skor pazravost :-) a 90-dnovu poznam, to mi nevyhovuje, mne nejde o to aby som nejako vela schudla, takze asi to skusim vydrzat :-)

stale hladna

hm.. ja som ju chcela vyskusat, ale... tiez som pribrala par (dost) kil odkedy beriem lieky na štitnu zlazu.. a nakupila som si ten sirup a aj citrony a korenie a dalej aj caj na precistenie ze vikend vydrzim :)
Ale ked som si ten sirup zriedila s vodou tak ma naplo na zvracanie.. Neviem, ale straasne mi to smrdelo.. nedalo sa to, aj ked som chcela.. ihned som to cele vyhodila a bolo mi lepsie.. Teraz som zacala s 90 dnovou dietou, neviem ci vydrzim cele 3 mesiace, ale uz tyzden ju dodrzujem (s malinkymi prehreskami) a mam v priebehu 5 dni 2 kila dole :) a citim sa fakt dobre.. viac si mozes precitat na fore o tejto tiete..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neera - Fórum - ZDRAVIE.sk