Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mam pribrat? Som strasne chuda..

Príspevok v téme: Ako mam pribrat? Som strasne chuda..
Kylie89

Niektorí majú problém ako schudnúť, ja práve ten opak..

Neviete ako mám pribrať ? Aké potraviny sú najlepšie na nabratie váhy ? Potrebujem tak 8 kg ..

Alebo aj keď poznáte niakeho dobrého odborníka, čo mi zhotový jedálny lístok na pribratie.

Vopred ďakujem za všetky užitočné rady :)

===

ja mám tiež sesternice dve ktoré radi papkajú a pravidelne a predsa pribrať nemôžu. Šťastní to ľudia ktorí nemusia zhadzovať kilá potom v posilovniach :-D
môžte jesť koľko chcete a predsa ste fit.

Saara

Ja som tiež veľmi chudá ale mne aj každý vraví že málo jem no ja jem koľko vládzem ale ja som už plná a druhý by sa ešte ani trochu nenajedli...Neviem čo mám robiť

Julkúúšš

Jaj ja by som chcela pribrať lebo každý mi hovorí že som strašne chudá. Ak by bol niekto ochotný povedať mi ako, dakujem. Jem viacej ako moja mamka a nič nepriberám. Ak si mamka neloží viacej už 1kg hore. A ja??? Pls píšte.

khullali

ahojte aj ja by som chcela vediet ako mam pribrat brala som uz vseliake tablety ale ziadne vysledky ba este o kilo 2 som shodila aj keby sme jedli neviem co aj hovna tak stale to len vysereme a kila nepozbierame ale ich hadzeme do wc si myslim ak viete poradit ako pribrat poradte.caute khulali

Kylie89

Slobodna

Doubledog pisal, ze ku jedlu, a ty si napisala, ze pol hodku sa po nom nema jest, tak som myslela, ze sa hadate ci s jedlom, alebo po :) ale ano, pisu, ze po :)

12 tabletiek denne, a to bude iba pangamin .. fuu to si teda dam .. neznasam prehltanie tabletok.. :)

Slobodna

Kylie89 píšu po nie pred jedlom ani s jedlom. Ale najideálnejšie je užívať ráno nalačno 4-5 tabliet a pol hodinu potom nejesť.

Kylie89

Ale asi to je z toho, ze som bola dost casto v strese, hlavne frajer - teda uz byvaly, som sa konecne odhodlala skoncit s nim. Koli nemu som sa dost trapila, lebo to bol kus chuja... ale tak, nikto nevysvetli - why good girls like bad boys ?? ..

Lebo ked som bola v zahranici, tak tam som pribrala nejake 3 kilecka za 3 mesiace.. Sme sa s modelkami podporovali, ze kasli na toho debila ! A ked sme boli na apartmane 8 modeliek a stale niektora nieco jedla, tak aj ja som stale jedla.. :D A bolo nam fajn :)) Asi budem musiet ist zase von, aspon na pol roka a pridem o 6 kil tazsia :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mam pribrat? Som strasne chuda.. - Fórum - ZDRAVIE.sk