Ako mam pribrat? Som strasne chuda..

Príspevok v téme: Ako mam pribrat? Som strasne chuda..
Kylie89

Niektorí majú problém ako schudnúť, ja práve ten opak..

Neviete ako mám pribrať ? Aké potraviny sú najlepšie na nabratie váhy ? Potrebujem tak 8 kg ..

Alebo aj keď poznáte niakeho dobrého odborníka, čo mi zhotový jedálny lístok na pribratie.

Vopred ďakujem za všetky užitočné rady :)

Kylie89

doubledog

Gainer MegaMass4000 som si kupila, asi 4 kila som vypila, 3 x denne som to davala a obcas som aj chodila cvicit a nic..

Minule mi kamoska vybavila take nutridrinky, to sa dava ludom, ked su po operacii alebo starym ludom, ked nechcu jest, aby mali ziviny.. a pila som to 2krat denne + normalne jedlo .. a pila som to 14 dni .. a este som z toho schudla, som mala 50,5 kg a odvtedy ma 49 kg ... Ja uz fakt neviem co to je..

doubledog

na zaciatok si kup pangamin a glukozu.
pangamin si daj ku kazdemu jedlu 3 tabletky, glukozu denne max 100 g, rozdel ju do troch - styroch davok.
samozrejme, snaz sa kazde jedlo jest co najviac.

doubledog

cvicim v posilovni 2-3 tyzdenne a jem vela jedla :)
dobru sluzbu spravi tzv. gainer, su to rychlo stravitelne proteiny a cukry.

hanaa

Na toho Mekaca si davaj pozor ... ten humus co sa neda nazvat potravou,ta fakt este viac rozhadze - hormonalne a tak .. Este ma napadlo, ze mozes skusit vitamin B12 - po nom sa pribera. Pripadne si na skusku na nejaky cas kup kvalitny multivitaminovy pripravok, ked nevies co ti vlastne chyba. A skus dat si nieco male kaloricke na jedenie pred spanim .. z toho sa zarucene pribera :)

Kylie89

estebania

Davam si aj vitaminy rozne, aj vit B, aj BB12 v tabletkach.. ale stale jem rovnako. Neviem co by som si este mohla dat na vacsiu chut do jedla, nech sa mi roztiahne zaludok.. Vraj pomaha to pichanie injekcii B12, ale zas ja skoro odpadavam pri brani krvi a ihlach, takze to by som asi tiez neprezila.. :/

estebania

na 99,9 % nemás ziadnu chorobu , len ako si to opísala mas stiahnutý zaludok .... zacni jesť : vysetrenie nepotrebujes , a pasovnicu nemozes mat tu maju len ludia ktorý strasne vela jedia a nipriberaju dokonca chudnu a ty si povedala že ty tak nejes a ani rýchlo !

zuzic

no...kamaratka ma podobny problem...strasne rychlo jej spaluje naobeduje sa a uz do seba pcha stale nieco je pokusala sa aj tieto nezdrave veci vkuse. miery ma podobne ako ty, podla vysetreni je zdrava...asi sa to jednoducho neda ona to ma v genoch