5 s a je hotovy

Príspevok v téme: 5 s a je hotovy
mirus11

Mam dost velky problem. Mam noveho priatela, lubim ho. Dopredu ma upozornil ze ma taky problem ze sa hned spravi. Myslela som ze "hned" neznamena uplne hned. Nas sex trva 5 sekund a ja som zufala. Mrzi ma to. Neviem co s tym robit, bude taky vzdy? Sex nie je pre mna prvorady ale ma vahu.. Ja uz s nim asi ani nechcem spat lebo je to vzdy rovnake fiasko. :( Co mame robit?

dago

Zožeň partnerovi ELMA krém, ja som si ho kúpil na dobierku z ČR, je síce drahý 36,-€. Po natretí krémom je penis menej citlivý / stoporený bude.../ a dlhšie vydrží.

niekto

Karina ja to praktizujem tiez zdrave to urcite nie je
treba to raz za cas aj pustit von ;-)

k teme ma este napadlo su take gumene kruzky pouzivaju sa pre muzou ktory maju problem s erekciou zabranuju tomu aby z penisu odtiekla krv

niekto

preco to beriete ako fiasko o.O ?

tak si date dalsie kolo a dalsie kolko bude vladat
cim castejsie to budete robit tym dlhsie to potrva
nech ta dokonci ustami alebo rukou

su kondomy ktore ciastocne umrtvuju

este moze skusit posilovat PC sval
to jest velakrat napnut a uvolnit sval ktory pouziva na zadrzanie mocu ziska tym lepsiu kontrolu

Karina

mirus priatel ma rovnaky problem, nepises, ci je aj po prvom vyvrcholeni este dalej vzruseny... ten moj zacal praktikovat take nieco, ze ked sa uz ide prvykrat urobit, tak si penis pevne stisne a neejakuluje... neviem, tvrdi mi, ze sa tym trenuje vydrz, ale mne sa to nejako nezda... bojim sa, aby si nesposobil nejake problemy, ked to v sebe zakazdym takymto sposobom udrzi... no ale to nie je predmetom temy, chcela som povedat, ze skuste toto... treba len pevny stisk a mozte hned pokracovat