Kvoli prsiam sa necítim ako žena

Príspevok v téme: Kvoli prsiam sa necítim ako žena
Didiana-707

Možno sa Vám bude zdaťmoj problém smiešny alebo nepodstatný ale prosím takých ludí nech to dalej ani nečitajú ,blbé komentáre fakt nemusím vidieť... (Vdaka)
Mám len 19 rokov a fakt strašný kompex zo svojej postavy, teda najma z prs... Proste sa necítim ako žena. Pred dvoma rokmi som zo svojej váhy 70 kíl schudla na 58. Moja momentálna váha je 60-tka. Nie som teda nijako extra štíhla, ale moje prsia sú nulky... Nedávno som si našla priatela, je to fajn všetko ale hrozne sa bojím momentu ked sa intímne zbližime.. (on bude moj prvý ) . Som nervozna už len z toho ked sme spolu v obchode a on má take poznámky či nejdeme k spodnej bielizni a pod. Som aj dost vysoká (171 ) ale citim sa hrozne kvoli tomuto ... Proste všetky tričká mi odstávaju,(podprsenka 75A ) o plavkách ani nehovorím... Strašne ale fakt strašne túžim po peknom výstrihu , po podprsenke kde aj niečo mám ... HAK nemožem na teraz uživat kvoli tlaku a ani velmi nechcem ... NA silikony ani z daleka nemám .. Kedže studujem na VS. Priatel mi hovorí ze prenho som najkrajšia ale ja mam sebavedomie dosť pod bodom mrazu ... Proste neviem sa kvoli tomu dostatočne uvolnit, cítim sa menejcenne ,nesúmerne a trápi ma to ....
Prosím o vyjadrenie žien aj mužov....Ďakujem ...

- mira

Diadiana, cítiš to intuitívne. Prsia sú druhotný pohlavný znak. Ak ich nemáš, chžba ti niečo z ženskosti. Mužské a ženské znamky sú ovplyvnemé hormónmi a hormóny zas stravou. Muži v minulosti jedévali viac mäsa a soli, aby mali silu na ťažkú fyzickú prácu, ktorá bola ich ulohou. Ženy jedli viac zeleniny a hlavne nasládlzch a jemných chutí, ktoré v nicj podporovali jemné ženské správania a znaky. Dnes by sme povedali, že opvplyvňovali ženské hormóny.
Mala by si jedávať viac ženskú stravu a mäso, vajcia a syry načas nahradiť len malým množstvom rybacieho mäsa. Nejedz ostré sladkosti z rafinovaného cukru, len jemné sladké chute zo zelenín a obilnín, trochu ovocia a strukovín, semienok/vitamín E/. Takto rozvinieš svoju ženskosť a prsia ti narastú, nebudeš trpieť na ochlpenie a fúziky, ktoré su u dnešných žien bežné.

lienkak

väčšinou je to tak,
že žena, ktorá má malé prsia, chce veľké a tá čo má veľké, zasa malé,
vždy chceme to, čo nemáme :)

vieš, aký problém majú ženy s väčšími prsiami, keď si chcú kúpiť podprsenku alebo aj plavky? väčšinou sú v lete obchody plné plaviek pre A-čkové košíky, no také C-D majú problém

jajka111

ja mam zase prsia 3 az 4ky..ako kedy heh..a este k tomu nei su sumerne..to radsej yb som asi brala dake Becka..ako toto..a amt velek prsia tiez nie je ziadna vyhra...viete ako gravitacia po case posobi a tak noo...takze budte rady, ze nemate melony :)

tiaaa

..ani ja nemam extra velke prsia..ale priatel mi povedal, ze mu to ani neprekaza..poriadne ho vyfajcim a zabudne aj na to, ze existuju vacsie :D

kafe

Kvôli prsiam sa necítiš ako žena?? Tak si prestaň myslieť, že prsia robia ženu ženou! Ja som vysoká ako chlap, plochá a mám veľké číslo topánok. Som teda chlap? He-he, niekedy som sa cítila ako nejaký medzičlánok (ani žena ani chlap) a v tvojom veku som tiež AJ kvôli prsiam mala komplexi. Ale časom som sa naučila mať rada samu seba takú aká som, viem že pre mnohých som škaredá a neriešim to. JA som sa prijala, moje telo sa mi páči, som zdravá (to je 1000x viac ako mať céčka v podprde). Milujem sukne, ukazujem svoje krásne štíhle a dlhé nohy namiesto výstrihu. Žena je krásna ako celok, keď sa usmieva a keď je spokojná sama so sebou. Didiana, žiadne prsia ťa neurobia krajšou ani sebavedomejšou. Vieš čo riešia prsnaté baby? Buď majú komplexi z veľkých pŕs (že im chlapi v jednom kuse čumia na kozy, ani do tváre sa nepozerajú), bolí ich chrbát alebo majú komplexi z toho, že im ovísajú. Takže? Všetko má svoje pre a proti. Mať prsia tak isto neni ktovieaká výhra. Musíš si len uvedomiť, že malé (žiadne) prsia majú aj svoje výhody.

pjetraaa

hmm vy tu vravite ze mate problem ked mate prsia A alebo ,,iba" B .... ja mam prsia AA, pritom mam 170cm... ale som psokojna:) a nikto sa este nestazoval:)

bibi1234

iwus93-aj moja mamina ma velke prsia a bohuzial musela ist aj na zmensenie, aj tak su tie psia velke a co je najhorsie, po operacii sa jej prsia na miestach rezu zjazvili a to mala naozaj nadherne prsia, len ju strasne bolel chrbat a prsia jej nicili chrbticu a strasne sa pre ne hrbila... Takze sa bojim, aby mne po tehotenstve nejak extremne nedorastli... Takze male su podla mna aj lepsie:O)))
podla mna ide muzom skor o tvar ako velkost...

iwus93

bibi1234...no tak moja mama má dooosť veľké prsia nevie ani poriadne zohnať podprsenku...v mojom veku že vraj bola plnšia ako som ja ale všetky ženy v rodine majú veľké prsia...no ale mamina mi vravela že starká mala menšie takže to mám asi po nej :/

bibi1234

didiana-mozno Ta potesim, sestre narastli prsia az na vysokej skole, ked mala 22-23rokov-znie to neuveritelne, ale je to pravda... a to ani nepribrala, ani neotehotnela, ani nezacala brat HAK, len bola trosku oneskorena:O))) a teraz ma vacsie prsia nez ja, co som uz v 16 mala 75/C... vraj aj mojej mamine narastli az na vyske, tak si sprav este rodinny prieskum, kedy zenam narastli prsia predtym, nez sa budes s tym naozaj trapit...

Denniska

Dievčatá, viem že to nás, ženy, trápi, ale bohužiaľ sa s tým budeme musieť vysporiadať. Pokiaľ som nemala priateľa, trápilo ma to tuším viac, ale teraz ako som vo vzťahu a vidím, že ma priateľ miluje takú, aká som, neriešim to. Tiež som sa bála prvého okamihu, keď ma uvidí hore bez, ale šlo to postupne, nie hrrr hrrr, a práveže povedal, že mám pekné prsia. Tak, keď sa jemu páčia, páčia sa aj mne. A ako vravím, dobrá podprsenka robí divy, takže takto sa to dá pekne opticky oklamať:) A ako tu baby spomínali, malé majú svoje výhody =))