Kazdy jeden den rovnaky

Príspevok v téme: Kazdy jeden den rovnaky
WENDYYY

Ahojte ako vyzera vas den?ja ho travim doma v posteli s depkou a cookoladou coraz menej chodim medzi ludi uz som stratila vsetky mozne priatelstva akurat tak ineternet je moja zachrana ako ste vy na tom?ked mate prazdniny volno nic sa nemusite ucit..ked ja by som si vedela naplanovat tolko aktivit napr.kupalisko,tenis,behanie,aerobic,prechadzka v lese a tak ale samej sa mi nic nechce neznasam prazdniny!!

WIZI

Inak aj mňa by zaujímalo ako sa dá nájsť brigáda. Skúšal som niečo hladať na nete a dosť dlho ale nič poriadne som nenašiel.

beskyd

wendy, si najdi robotu:) uplne idealne ked si najdes taku robotu, kde budes pracovat s ludmi, uvidis jak ti potom padne vhod ked budes moct ist niekde sama:)

lost

Inkognito, ja som studoval "za behu" :D
nemal som nervy na studium, cize len zaklady, potom testy na ostro a tak :)
ale to len rekreacne :D
bibi1234, tym miestom na trhu myslis nieco take "forexacke" ? :)

WIZI

jankaa88 - Pokiaľ nie si chlap tak moja spolužiačka nebudeš :) Ja som v triede kde sú samí chalani takže si vieš predstaviť tú znásobenú nudu ktorú prežívam.
Email - introvert444@gmail.com

bibi1234

lost-obchodovanie s menovymi parmi? tiez som s tym koketovala, ale potom som si nasla ine "miesto na trhu", ktore bolo celkom vynosne, ale nie az tak riskantne...
WENDYYY-islo o to, ze ja som brigadovala absolutne cele leto bez prestavky napr. ked som mala tych 15, v tom archive som robila 5x tyzdenne 10hodin za 50sk za hodinu, to je za leto 20 000sk a cez vikendy som robila casnicku za 100sk na hodinu 15hodin denne a k tomu boli kady den aspon 300sk tringelty, co dalo za leto aj 30 000sk, potom som robila aj cez skolsky rok a kazde dalsie prazdniny... a hlavne sporila a neminala na hluposti, napr. nepijem vobec alkohol, takze po podnikoch som vela neminula... ide proste len o sebadisciplinu, mat ciel a za nim si ist... Ja som bohuzial bola vzdy na prachy:O))) a vsetko som podriadila honbe za materialnymi statkami, niekedy to bolo sice aj na ukor straty priatelstiev v dosledku zaneprazdnenosti, ale mam perfektnu rodinu, psa, partnera, 2naozaj dobre kamaratky a to mi staci ku stastiu, naplna ma to a robi stastnou... peniaze davaju cloveku slobodu a preto mi nevadi obetovat im cas...

jankaa88

WIZI - dufam ze nie si moj spoluziak :) ved daj nejaky mail, mozno ta bavi to co mna a nieco by sme vymysleli, niekam isli