Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal pyskov

h.

ja mam problem s pyskami ktore mi opuchaju rano a vecer, niekedy aj cez den. velmi ma boli sliznica a hlavne vchod do posvy. mam ju suchu, scervenanu, podrazdenu a to mi navodzuje aj posit svrbenia.boli ma to ked sedim (obcas) a o styku uz ani nesnivam :( trvato uz viac ako pol roka (odkedy som mala streptokoka vo vagine). . ale stale sa to zhorsuje. mala som uz 3 antimykotika (popritom aj mykozy) ale tieto problemy mi stale pretrvavaju. moze ist o zapal bartolliniho zlazy? k novemu lekarovi som objednana az o tyzden (a zaujma ma aj nazor viacerych) tak vas prosim o radu si sa tento zapal prejavuje ako som vam popisala. lebo lekari bud povedia ze to je mykoza alebo nic :(
dakujem

doc

keď to nebolí tak to nie je zápal ale cysta Bart.žlazy
nemačkať nenatierať
a v pondelok skoro ráno svojmu gynekologovi ... do nemocnice vybrať ak sa to zapáli tak su to pre majiteľku bolestivé nepríjemnosti

kary

Ide pravdepodobne o zapal velkej predsienovej zlazy,tzv Bartolliniho zlazy,ktora ma za ulohu zvlhcovat predsien posvy,dolezite pri lubrikacii pri pohlavnom styku.Treba zajst cim skor ku gynekologovy,je potrebna antibioticka liecba a liecba pravdepodobneho vaginalneho zapalu.Skus si kupit ichtocylovu mast,tzv.cierna mast aj octanovu mast a natieraj si postihnute miesto.Ak je opuch v dolnej tretine ohanbia a miesto je cervene a tvrde,zle sa Ti sedi a chodi,tak to bude asi ono.Ja sa na to prave liecim,no nic prijemne.A hlavne pokoj na lozku.Ak sa budu tieto zapaly opakovat,tak potom sa tato zlaza chirurgicky odstrani.Ale najprv treba zajst za gynekologom,aby to 100perc.potvrdil.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal pyskov - Fórum - ZDRAVIE.sk