Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka Bulharsko-bus- treba pasy cez Srbsko?

Príspevok v téme: Dovolenka Bulharsko-bus- treba pasy cez Srbsko?
zblaaznimsa

Ahojte, mam problem ,..nasla som super Last minute do Bulharska, lenze vraj je treba pasy...nakolko som ale na internete nasla, ze pasy do Srbska od Juna tohoto roka netreba, staci len obciannsky rozmyslam, ci to nerisknem, aj ked v cestovke by som isla na vlastnu zodpovednost... co vy nato,? boli ste busom a bez pasu?? pustili vas?? dkaujem vopred za vsetky odpovede-...

ccc

cestovala som cez srbsko tento mesiac a pasy nebolo treba, ale sama pises ze si si to nasla aj na nete tak neviem co stresujes

zblaaznimsa

Katka a prosim ta kedy bola v akom mesiaci?? a nerobili ziadne problemy,? presla v pohode?? alebo boli okolo toho vybavovacky?? musela "podplacat" nejakym sposobom?? aa isla cestovkou?? alebo autom?? prepac ze tolke otazky, ale je to dost nutne :)

iwi_ka

Ja som, tam bola pred mesiacom a dopravná spoločnosť mala podmienku, aby sme mali zo sebou pas. Aj ostatní v buse mali pasy, teda okrem Bulharov (ale to je susedný štát, asi majú nejakú dohodu). Srbsko nie je v EU, bez pasu by som to neriskovala, aby Ti dovolenka neskončila predčasne.

zblaaznimsa

Katka a prosim ta nevies? bola busom a isla cez srbsko?? velmi by mi pomohlo, keby si mi dala vediet...lebo ak sla letecky, pas nebol potrebny urcite, bojim sa toho ci nebudu vymyslat na colnici a nepustia nas dalej... a zostaneme na hraniciach jak trdla.. skus to prosim ta zistit, budem ti velmi vdacna...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka Bulharsko-bus- treba pasy cez Srbsko? - Fórum - ZDRAVIE.sk