Necha ma koli postave?

fcl79

mala by si vediet,ze tvoj priatel by ta nemal do nicoho tlacit proti tvojej voli,vedel ako vyzeras ked si s tebou zacinal..urcite sa citis dotknute ze sa mu nepacis taka aka si a chce ta zmenit.
ale ak chces sama zmenit svoju postavu a on ta v tom podporuje,je to od neho pekne,kedze pravdepodobne nemas pevnu volu a on o tom vie.
drzim ti palce nech sa ti to podari...

anonymka150

podla mna kazdy muz chce aby jeho polovicka vyzerala dobre, a som sa rozhodla ze budem chudnut pre seba, uz som zacala tu 14 dnovu dietu drzim ju :)

rena23

Anonymka, ja som kedysi mala tiez takeho frajera - nikdy so mnou nebol spokojny, stale chcel nieco vylepsovat a ja som z toho uz bola taka vystresovana, ze som len straasne priberala a priberala. Ked sme sa rozisli, kila akoby zazrakom zacali miznut uplne bez problemov. Preto sa zamysli nad tym, ze ci je to z jeho strany len take - no mozno by bolo lepsie, ak by si mala o par kil menej alebo je to prenho priorita. V druhom pripade od neho utec kade-lahsie, lebo z teba moze postupnym dlhodobym posobenim urobit zakomplexovany uzlicek nervov.

anonymka150

ja viem ze sa da uz sa mi to raz podarilo zuzic, ale potom som nedavala pozor jedla som aj ja sladkostii a vela nezdrave jedla a kila zase boli hore, a ked niekto schudne nemoze zas jest co predtym , tak som dopadla ja

zuzic

no ked nemas pevnu volu...problem...ja som sa tiez stravovala doma co bolo uvarene a ver tomu ze to zdrave jedla neboli;) aj sladkosti som jedla...a da sa to len to chce pevnu volu a prehryzt sa aj cez to ako ti kazdy hovori ze aka si trapna ked sa snazis schudnut atd....ale da sa

sophi.

Ano, schudla. A pri rovnakej vyske ako mas ty som mala este o 10kg viac nez ty.

A zacala som na tuto temu reagovat preto, pretoze ta plne chapem.. mam frajera, ktory mal predtym same zeny s postavou modelky... Ale ja som chudla najma kvoli sebe, nie kvoli nemu.

Len som ta preto chcela podporit, ale nehnevaj sa, je to strata casu :-)

V kazdom pripade ti ale drzim palce, aby sa ti to nakoniec predsa len podarilo.

sophi.

anonymka nic v zlom, ale ty nikdy neschudnes :-)

Kazdy ti tu davame kopec moznosti AKO SA TO DA - ako vyriesit tuto situaciu a ty na kazdy prispevok odpovies AKO SA TO NEDA.

Ked budes skutocne chciet a hladat dovody preco ano, vtedy sa ti podari aj schudnut.

Tot z mojej strany, viac uz k tomu nemam co povedat, pretoze s takymito ludmi je to strata casu.