Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo nato povedat?

zuzic

nikajuj no co ti poradit...radsej sa porozpravaj s mamou nie ze sa porezes;)
sisa72 mas podla mna uzasny pristup. takto vas vztah s dcerou vydrzi aj vacsie "turbulencie":) suhlasim ze ked matka odrazi dceru slovami sak si na to mala, bude ju to trapit dalej bude a hladat ine moznosti.

sisa72

Katka ak nepochopí dieta vlastna matka tak kto potom? ak dieta nenajde oporu doma hlada ju inde a to ja nechcem..som rada že sa mi zdoverila...mali sme dlhu debatu o tom, ale nakoniec som to zvažila a urobila.. viem že pre ludi je to uplna hlupost nejake holenie ale pre dospievajuce dieta nie...

jajka001_

katka ale pri prezliekani na telesnej to je vidno. a aj keby to bolo len par chlpkov ktore vidi len ona tak jej to bude trapne a bude sa bat ze to niekto uvidi a ohovori ju. decka su fakt krute.

sisa72

no to je už o inom... alkohol a cigarety predsa nemožeš porovnavat z bežnymi vecami ktore robi každy dospelý človek.. myslím holenie.. ja som na svoju malu velmi prisna... ale viem ju v určitých veciach pochopit.. a funguje to

anonymka :)

katka - pozerat jej tam nepozera nikto, ale verim, ze sa neciti sama takto dobre. a na telocviku sa urcite prezlieka a tie chlpi byvaju cez nohavicky vidiet.ako tu uz niekto spominal mozno sa jej vysmievaju... ja sa holim odkedy mi chlpky zacali rast - okolo 11teho roku lebo som sa necitila dobre taka chlpata a nevidim v tom ziadny problem

sisa72

kto??? no predsa na telesnej... a baby si teraz robia zle medzi sebou...su take ktoré to vykvakaju pred chalanmi a oni si potom utahuju.. asi tak to fuguje napriklad...je to až neuveritelne ako si vedia ubližovat

katka...

sisa72. dieta nemam, ale nemyslim si, ze dietatu by sa malo vzdy ustupovat. To ak ti pride, ze si chce zapalit, vypit alebo neviem co, tak ustupis, lebo s nim chces mat dobry vztah?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo nato povedat? - Fórum - ZDRAVIE.sk