co mam robit aby sa mi vratila menstruacia?

Príspevok v téme: co mam robit aby sa mi vratila menstruacia?
zufalka14

cawte, mam 14 rokov a mam vazny problem. Menstruaciu mam uz 1 rok a par mesiacov, lenze pred 6,5 mesiacmi som zacala drzat diety az som uplne vylucila zo stravy tuky, a bola som na pokraji anorexie. Uz nemam menstruaciu 5 mesiacov. Poradi mi niekto co mam robit? pomoze ak zacnem normalne jest a budem konzumovat tuky? prosim o radu mladych bab a odbornikov. dakujem

LuLuCinka2093

simculik....nie vôbec nie si tučna...tvoja váha je úplne v pohode..ved ked moja sesternica je vysoká ako ty a váži ako ja a nevyzerá byt tučná taká normálna :)) tak ty musís vyzerat este chudsie

a inak ja tiez milujem cokoládu a dám si ju hocikedy bez toho aby som si to vycítala...a inak kolko más rokov?? ja 17,5

simculik

miusa: no diky mooc,,, _:D ale ja sem uz zdrava,, uz mam menstruacia v poriadku a nemam problem jest cokolady,,, prave naopalkkk mam ich strasne radaa :D

miusa

ahoj,
ja som na tom bola skoro tak ako ty, v 13 som mala anorexiu.. schudla som cez 15 kil, vobec som nedostala menstruaciu..tak potom som sa vyliecila,a horko-tazko po vyvolavacke som dostala prvy krat (mala som 15) ... ale az od 17tich rokov mam pravidelny cyklus:(
som ale vdacna ze som menstruaciu vobec dostala,a mozem mat deti... tak sa rychlo daj do poriadku,jedz aj tuky, bud vesela, a das sa doporiadku... neverila by si aku regeneracnu schopnost ma organizmus mladej baby :) drzim palce.

LuLuCinka2093

ja mám 166cm a 55-56 kg možno to je aj dosť ...ale ja už chudnúť nechcem ani nemôžem..nechcem riskovať ze sa mi zase zastaví na rok