Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spreje

Príspevok v téme: Spreje
ghjkl555

Ahojte, mam na vas otazku. Velmi rad pouzivam spreje v poslednom case pouzivam play boy no lenze tie niesu antiperspiranty, a bez toho nedokazem zit, pretoze hned citim ze som trochu spoteny. Otazka teda znie, ako pouzivat antiperspirant? 2 spreje(antiperspirant + klasicky sprej) myslim ze nieje vhodne pouzivat, potom budem chodit ako parfumeria. thx

zuzic

suhlasim s allie ze tuhe su naj, no poznam ludi co zaberaju aj sprejove;)
ktore nevonaju..neviem tie s lekarne sa mi zdaju moc silne- driclor atd. ak nemas moc problem. pozri v drogerke a nejaky najdes. napr. pri garnier mineral som nepostrehla ziadnu vonu. ale mam trochu oslabeny cuch tak to ber s rezervou:)ale chod ho pozret

Anger

S tym antiperspirantom............bol by som opatrny.Rano si ho dat,ale k veceru po sprche urcite nie. Obsahuje aluminium atd.....a moze upchat potne zlazy.Nasledkom je bolest pod pazuchou a zdurenie zlaz.

allie

antiperspiranty v sprejoch nepomahaju pretoze polovica z tych latok na znicenie potu sa rozprasi do ovzdusia ani tekute gulicky nejsu dobre lebo pol dna musis cakat kym to zaschne aby si si nezaspinil tricko naj su tuhe tycinky a mozes si dat potom aku ces vonavku :)

Inner

v lekarnach kupis aj antiperspirant bez vone, cize si potom mozes dat na seba vonavku...ale rataj s tym, ze to bude asi drahsie :-)))

zuzic

ved jendoducho...pouzivaj antiperspirant bez nejakej prenikavej vone a mozes si davat vonavku. inac playboy su niektore super vone:)

ghjkl555

thx za odpoved, no ale niekedy pouzivam vonavku, co potom? Asi len nejaky antiperspirant stick, ktory nieje velmi citit, ale nebudem sa potit. Alebo nejaky lepsi navrh?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spreje - Fórum - ZDRAVIE.sk