Materské znamienko

Príspevok v téme: Materské znamienko
ALBíí

mám 14 rokov a od narodenia mam na lavom stehne z boku znamienko ... má cca 3 cm
je červenej farby a mám ho ako pygment v koži som uz zufala nevsimala som si ho ale som v puberte a citim potrebu byt ,,dokonala,, prosim vas ked ste sa s niecim podobnym stretli alebo mi viete poradit čo dalej tak budem vdacná

yayo

aky je postup pri odstranovani znamienka? mozem mat oblecene svoje oblecenie s tym, ze si odkryjem len tu cast, kde je znamienko alebo sa musim vyzliest uplne cely?

ALBíí

baby mocinky vam dakujem :))
a zuzic mas pravdu dokonala ale nebudem aj ked si ho necham odstranit he este mam vela nedostatkou ale niektore sa mi aj velmi pacia :D

zuzic

ALBíí chod za lekarom a znamienko ak bdue robit problemy vyrezu ti ho a bude pokoj. nie je to nejaka operacia neboli to. a nemusis byt dokonala;) nikto nie je dokonaly a prave take prkotinky nas robia vynimocnymi:) ja keby som nemala jazvicku na tvari, skvrny po nohe...ani by som to nebola ja:)
fredka987 skus sa opytat pri stacionari na spitalskej oproti nemocnici. kamaratka si tam davala vyberat a bola spokojna no presnu cenu ti nepoviem ale vela to nebolo

fredka987

sorry zabudla som dopísať do tej druhej otázky, že nejakú plastickú chirurgiu v nitre alebo blízkom okolí :)

fredka987

mám takú otázku: kolko vás vyšlo odstránenie znamienka.... lebo niekde čítam, že sa platí cca. 30€ za jedno, inde že len nejakých 5€...

neviete mi poradiť, nejaku plasticku chirurgiu, kde su rozumne ceny???

a ešte by som sa chcela spýtať, či sa platí aj za konzultáciu alebo len za zákrok..

Anger

Albi.......normalne zajdi za lekarkou a nech ti povie ona co to vlastne je....
Ak je to ,,znamienko"Chirurgicky ti ho odstrania a bude po probleme..

LusiaS

ak je to iba pigment v kozi tak to nie je znamienko ale pigmentova skvrna... v lekarni ti na to nieco odporucia, aby to vybledlo... niaky krrem

ALBíí

koznej som sa pytala poslala ma do nejakych kupelov bahno nepomoze aby to zmyzlo to je hlupost a vadi my to ved si predstav ze by si bola v mojej koži z machulou na stehne ani sukne ani kratase nic nemozem nosit bez toho aby to cele netrcalo :(