Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasaté trampoty...

Príspevok v téme: Vlasaté trampoty...
luci.nka

Ahojte. Ako mnoho žien, aj ja mám problémy s mojimi vlasmi. Voľakedy som ich mala kučeravé, no zunovali ma a začala som si ich žehliť (už niekoľko rokov). No, keď je vonku vlhké počasie, nepekne sa mi pokrútia a skrepovatejú. Chcela by som, aby mi vlasy vyzerali upravene aj v zlom počasí, či už nech sú rovné alebo kučeravé. Viete mi poradiť niečo, čo zabráni tomu, aby sa vyžehlené rovné vlasy v hmle skrútili a skrepovateli? Alebo ako vrátiť späť pekné kučierky? Zvykla som si dať do vlhkých vlasov tužidlo a "pomačkať", aby sa skrútili, no už to nie je to, čo bývalo. Nevyzerá to vôbec pekne. :(
Ďakujem. :)

luci.nka

Ja si ich ešte zvyknem sem-tam večer po umytí zaplisť do priberaného vrkoča (hoci ani to nie je moc prospešné pre vlasy). Viete mi odporučiť nejaké mliečko na vlasy alebo iný prípravok, aby neboli tie vlnky tak strapaté?

luci.nka

Viem, že robím chybu. Najradšej by som si ich nechala len tak voľne uschnúť, no to by som mala na hlave hotovú pohromu. :)
Vlasy si žehlím 2 - 3x do týždňa, teraz cez leto ani toľko. Vždy používam prípravok na žehlenie vlasov od Got2be a tužidlo proti vysúšaniu, šampón a masku Gliss Kur 19. Tie vlasy nemám ani tak zničené a keď je pekné počasie, vydržia mi rovné, až kým si ich nezmyjem. Len čo teraz, blíži sa jeseň, dážď, hmla... Skúšala som rôzne laky na vlasy, ale nepomáha. Stále sa nepekne poskrúcajú a skrepovatejú.

rovnevlasy

Po kuceravom vlase by sa malo co najmenej prechadzat zehlickou!!!!Rovny vlas ma po priereze kruhovity tvar...ale kuceravy ovalny...ked si ich budes moc zehlit a vyjdes von do dazda,hmly hned ti skuceraveju...
Radsej pouzivaj pripravky na uhladenie vlsov.Potom balzamy a vlasy si menej zehli...uvidiiis takto ti vlasy vydrzia stale uhladene a upravene :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.